Krajalnice do warzyw

Krajalnica do warzyw – postaw na domowe przetwory

Marchewka, buraczki, ziemniaki – któż z nas nie lubi domowych zup, weków czy przetworów? Warzywa, jak ogólnie wiadomo, stanowią nieocenione źródło witamin i minerałów, dlatego bardzo ważne jest, aby spożywać je w dużych ilościach. Jeśli potrzebujecie Państwo funkcjonalnego urządzenia – do przetwarzania znacznej ilości warzyw i owoców, zachęcamy do zakupu krajalnicy, stanowiącej clou każdej prawdziwej kuchni.

Do jakich zadań wykorzystywana jest krajalnica do warzyw?

Nowoczesna krajalnica do porcjowania warzyw doskonale sprawdza się, gdy zamierzamy w krótkim czasie pokroić znaczną ilość jarzyn (np. w kostkę, słupki lub plasterki). Przy jej pomocy można również ciąć i szatkować ulubione warzywa.

Rodzaje krajalnic do warzyw

Krajalnica Do Warzyw

Źródło obrazka: http://www.matferbourgeatusa.com/content/images/thumbs/0001672_spiral-vegetable-slicer-le-rouet.jpeg

1). Krajalnice do warzyw – ręczne (inaczej rzecz ujmując – bardzo proste, poręczne tarki). Ich główną zaletą jest fakt, że nie zużywają energii elektrycznej.

2). Krajalnice do warzyw – elektryczne – zwane szatkownicami elektrycznymi.

Zalety krajalnic do warzyw

Podstawową zaletą krajalnic do warzyw jest ich uniwersalność – urządzenia doskonale radzą sobie z porcjowaniem, a także cięciem i krojeniem jarzyn. Krótki czas przygotowywania posiłków powoduje, że macie Państwo większą swobodę działania – resztę dnia można wykorzystać na same przyjemności… Dodatkowym atutem szatkownic jest fakt, że są bardzo łatwe w obsłudze, a także montażu.

Krajalnica inna niż wszystkie

Ciekawym rozwiązaniem, zwłaszcza dla obiektów restauracyjnych, będzie zakup krajalnicy „do zadań specjalnych” – czyli urządzenia zaawansowanego technologicznie, pozwalającego na regulowanie grubości plastrów lub wymiarów kostek.

Krajalnica do warzyw – ile kosztuje urządzenie do porcjowania marchwi i ziemniaków?

W poniższej tabelce prezentujemy Państwu najatrakcyjniejsze oferty cenowe:

– Krajalnica spiralna do warzyw i owoców marki Oxo – cena produktu: 253.00 PLN.
– Elektryczna krajalnica do warzyw i owoców, wyposażona w dwa otwory do wkładania produktów spożywczych (moc: 550 W) – cena produktu: 2 361.45 PLN brutto.

TO WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.  

Marki specjalizujące się w produkcji krajalnic do warzyw

Clatronic,
Royal Catering,
Bosch,
Zelmer,
Fiskars.

Która krajalnica do warzyw będzie najlepsza? Wybór należy do Państwa!

Krajalnica do warzyw
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krajalnic

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany