Krajalnice do ziemniaków

Krajalnica do ziemniaków – sposób na udane potrawy

Aromatyczna sałatka, smakowita zapiekanka, złociste frytki – te oraz inne potrawy – na raz, przygotujecie Państwo w zaledwie kilka chwil, gdy przyjdzie wam ochota na „coś” kalorycznego… Warunek jest jeden: krajalnica do ziemniaków – idealna do krojenia warzyw w równe paski. Dzięki niej, w krótkim czasie, stworzycie szybką, przepyszną kolację.

Zalety krajalnic do ziemniaków

Krajalnica Do Ziemniakow

Źródło obrazka: http://2.bp.blogspot.com/-0j_bWN8Vy74/U3hhM9yfU1I/AAAAAAAAEkA/JmDqWz5gVRA/s1600/OXO-good-grips-madolin-slicer.jpg

Podstawową zaletą krajalnic do ziemniaków jest ich bardzo łatwa obsługa (zazwyczaj manualna, przy użyciu dźwigni). Kilka ruchów ręką wystarczy, by naczynie kuchenne wypełniło się dużą ilością równiuteńkich paseczków. Warto również zaznaczyć, że krajalnice wyposażone zostały w różnego typu ostrza – do cięcia ziemniaków, a także innych twardych warzyw i owoców. Kolejnym atutem jest fakt, że urządzenia są niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Materiał wykonania

Bardziej zaawansowane krajalnice wykonane zostały ze stali nierdzewnej (wysoce odpornej na uszkodzenia mechaniczne), natomiast domowe krajarki to połączenie stali nierdzewnej oraz metalu lub stali nierdzewnej oraz plastiku.

Zastosowanie urządzeń

Krajalnice do ziemniaków doskonale sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, takich jak: restauracje, lokale tzw. małej gastronomii, bary czy food trucki. Dzięki ich obecności w kuchni, każdy mistrz sztuki kulinarnej będzie miał sposobność „wyczarowania” od 100 do 150 kg produktu na godzinę. To naprawdę się opłaca!

Na współczesnym rynku znajdziecie Państwo także funkcjonalne krajalnice do zastosowań domowych.

Krajalnice do ziemniaków – poznaj aktualne ceny produktów

– Krajalnica do ziemniaków z 3 wymiennymi ostrzami – cena: 119.00 zł.
– Krajalnica do ziemniaków marki Royal Catering, wyposażona w 3 prasy do cięcia różnej grubości artykułów spożywczych – cena: 399.00 zł.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Ceny podane na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Producenci, którym możesz zaufać

Royal Catering,
WESTMARK,
KINGHOFF.

Krajalnica do ziemniaków
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krajalnic

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany