Kratki wentylacyjne cennik

Kratki wentylacyjne cennik

Ceny kratek wentylacyjnych na polskim rynku wahają się od kilkunastu złotych do nawet kilkuset złotych. Cena uzależniona jest głównie od materiału z jakiego została wykonana kratka, marki producenta oraz wielkości i przeznaczenia kratki.

Ceny wentylacji grawitacyjnych

Wybierając kratki wentylacyjne, oprócz ich funkcji i parametrów zwracamy uwagę na cenę, bowiem dziś mamy do wyboru różnorakie rozwiązania wentylacyjne, co sprawia, że mogą być one zarówno droższe jak i tańsze. Wybierając wentylację do pomieszczeń zamkniętych, takich jak kotłownia czy piwnica warto zdecydować się na wentylację grawitacyjną.

Taka wentylacja, bowiem zapewnia nam stały przepływ powietrza, a dodatkowo jest częścią kominów, co znacznie zmniejsza koszty jej montażu. Oczywiście, aby ten typ wentylacji mógł prawidłowo działać niezbędne są nawiewniki, których koszt sięga od pięćdziesięciu do dwustu złotych.

Cena wentylacji mechanicznych

Wentylacyjne kratki

Źródło obrazka: http://img.directindustry.com/images_di/photo-g/ventilation-grills-86543-3472509.jpg

Z kolei decydując się na wentylację o charakterze mechaniczno – wyziewnym wiedzieć powinniśmy, że do jej montażu potrzebne są rury a także kanał zbiorczy, w jakim to umieszczony jest wentylator. Ta wentylacja najczęściej jest stosowana w mieszkaniach cechujących się dużą liczbą kominów, jednakże jej koszt wykonania jest znacznie większy. 

Wentylator kanałowy

Kupując wentylator kanałowy jesteśmy zobowiązani zapłacić za niego około tysiąc złotych a rury od niego prowadzące wahają się w kwocie około piętnastu złotych za metr. Oczywiście musimy zakupić także niezbędne w systemie nawiewniki, zaś sam montaż będzie nas kosztował około tysiąc pięćset złotych. Mimo wysokich cen warto wybrać kratki wentylacyjne, jakie doskonale będą spełniać swą funkcję i służyć nam będą wiele lat.

Kratka wentylacyjna cena
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kratek wentylacyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany