Kratki meblowe

Kratki meblowe

Zdania na temat kratek wentylacyjnych do mebli są podzielone. Naszym zdaniem na pewno warto ich używać, ponieważ tego rodzaju kratki zapewnią prawidłowy obieg powietrza w szafie, sprawią, że wonie perfum, które są na naszych ubraniach nie utrwalą się zbyt mocno i dadzą szafie nowy oddech. Montaż małej kratki meblowej jest dziecinnie łatwy, a cena niska, bo wynosi około 50 groszy za sztukę. Kratki meblowe wykonuje się przeważnie z plastiku w różnych kolorach. Kratki często pakowane są po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk. Warto pamiętać o ich montowaniu nie tylko w meblach pokojowych, ale także w kuchennych.

Materiał wykonania

Kratki wentylacyjne meblowe najczęściej wykonuje się z białego, beżowego lub brązowego plastiku. Znacznie rzadsze są małe modele z drewna lub metalu. Zastosowanie plastiku ma wpływ na cenę i trwałość – wiadomo, że plastikowe kratki wentylacyjne nie są trwałe, ale można je wymieniać dość często, bo koszt jest symboliczny.

Kratki meblowe – producenci

Kratki do mebli

Źródło obrazka: http://multizakupy.pl/gfx-base-m/s_1/orgs/1/Kratka_wentylacyjna_BELTECTO.jpg

Kratki wentylacyjne meblowe nie są popularne tak samo, jak kratki sufitowe, ścienne czy zewnętrzne. Jednak kilkanaście firm oferuje tego rodzaju kratki polskim konsumentom. Warto przekonać się do tego rozwiązania, bo zapewnia ono dobrą cyrkulację powietrza w szafach, komodach i szafkach kuchennych.

Podsumowanie

Podsumowując, kratki meblowe są przydatne, ale nie wszyscy użytkownicy są przekonani do celowości ich stosowania.

Kratki wentylacyjne meblowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kratek wentylacyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany