Kratki ozdobne

Kratki ozdobne

Na rynku istnieją różne rodzaje ozdobnych kratek wentylacyjnych. Ich ozdobność polega na tym, że faktura i wzory kratek predestynują je do pełnienia roli wykończeń różnych otworów wentylacyjnych. Ważny również jest materiał z którego są wykonane (godna polecenia jest tutaj stal szlachetna). Takie kratki stosowane są w biurach, hotelach, domach oraz nowoczesnych mieszkaniach.

Dekoracyjne kratki wentylacyjne

Dekoracyjne kratki mają różne ozdoby – geometryczne paski albo ozdobne kwiaty czy inne wzory. Mogą wyglądać tak jak koronkowa serwetka albo dziergany kilim. O wszystkim decyduje fantazja producenta oraz zapotrzebowanie klientów na dany rodzaj kratki wentylacyjnej.

Kratki ozdobne – cena

Kratka ozdobna jest droższa od innych kratek wentylacyjnych z uwagi na wzór oraz materiał. Ich ceny oscylują wokół 80-100 złotych, ale jakość usprawiedliwia tego rodzaju ceny. W oryginalnych mieszkaniach takie kratki sprawdzą się w pełni.

Z czego są wykonane kratki ozdobne ?

Kratki ozdobne

Źródło obrazka: http://czesci.godin.com.pl/image/cache/data/kratkiM/k20%20rozeta%20mosi%C4%85dz%20kratka%20wentylacyjna%20kominkowa%20do%20kominka%20ozdobna-800x800.jpg

Kratki dekoracyjne mogą być wykonane z miedzi, mosiądzu, cyny, stali szlachetnej lub stali nierdzewnej. Miedziane i mosiężne kratki wentylacyjne są arystokracją w świecie kratek. Można kupować gotowe kratki, można zamawiać je na upragniony wymiar. Takie kratki są małymi dziełami sztuki i zdecydowanie warto korzystać z ich walorów.

Podsumowanie

Podsumowując, gdy mamy nieco grosza, warto kupować kratki ozdobne, ponieważ są one eleganckie i podkreślą charakter naszego domu.

Ozdobne kratki wentylacyjne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kratek wentylacyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany