Kratka wentylacyjna wymiary

Kratka wentylacyjna wymiary

Kratki wentylacyjne mają określone wymiary. Najczęściej są to następujące parametry: 170 x 170 mm, 170 x 210 mm, 175 x 290 mm, 290 x 310 mm. To przykładowe wymiary kratek drewnianych. Klient samodzielnie decyduje, które kratki kupi do wyposażenia własnego mieszkania. Jednak w razie wątpliwości warto porozmawiać z ekspertami budowlanymi.

Kratki wentylacyjne na wymiar

Jeśli klient potrzebuje kratek wentylacyjnych o wymiarach innych niż te sprzedawane w sklepach, wówczas może zgłosić się do producenta lub w sklepie zamówić kratki według potrzebnych parametrów. Oczywiście cena wówczas jest również inna, negocjowana lub ustalana przez producenta.

Kratki wentylacyjne regulowane

Kratki wentylacyjne

Źródło obrazka: http://www.fumevent.fr/photo/VENTILATION/grilles%20de%20ventilation/grille%20de%20soufflage%20et%20reprise%20ailettes%20orientables%20simple%20deflexion.png

Kratka wentylacyjna regulowana może być wykonana z drewna albo z metalu emaliowanego na określony kolor – biały, czarny, brązowy, czasem czerwony, niebieski lub inny – w zależności od gustu klienta. Kratka wentylacyjna regulowana pozwala sterować przepływem powietrza, wyposażona jest najczęściej w siatkę. Taka kratka nie jest droga, ponieważ zazwyczaj kosztuje około 16-20 złotych. Producenci najczęściej oferują kratki malowane na biało odpowiednie do większości drzwi łazienkowych lub kuchennych. Ukierunkowany, regulowany lub filtracyjny nawiew powietrza jest największym walorem takich kratek.

Zobacz też:  Kratki wentylacyjne meblowe

Wymiar kratek wentylacyjnych

Wymiar kratek wentylacyjnych jest istotny, ponieważ decyduje nie tylko o estetyce kratek, ale także o powierzchni nawiewu i wentylacji. Dlatego montując drzwi dobrze jest poczytać opinie internautów na forach oraz poprosić o pomoc i poradę ekspertów. Oni najlepiej podpowiedzą, które kratki mają stosowne parametry i który z producentów oferuje kratki odpowiednio wysokiej jakości.

Kratki wentylacyjne wymiary
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria kratek wentylacyjnych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany