Krzesło barowe

Krzesała barowe: porozmawiajmy o nowoczesnych hokerach…

Krzesła barowe (popularnie nazywane hokerami) doskonale odnajdują się zarówno w dużych, jak i niewielkich kuchniach. Wysokie siedziska kojarzą się większości z modnymi pubami, nocnymi klubami, a także lokalami stricte związanymi z gastronomią. Warto jednak wiedzieć, że nowoczesne hokery barowe szturmem opanowały kuchnie, a także pomieszczenia stołowe, dostarczając użytkownikom wielu niecodziennych wrażeń.

Sprawdźmy, z jakimi krzesłami możemy mieć do czynienia.

Hokery w różnych odcieniach

krzesla barowe
Źródło obrazka: https://sanjudasnld.com/the-etna-convertible-sleeper-sofa/

  • Hokery białe.
  • Bardzo eleganckie, a także dostępne w rozmaitych wersjach.
  • Hokery czarne.
  • Idealne do wnętrz utrzymanych w stylu industrialnym, skandynawskim, shabby chic oraz rustykalnym.
  • Hokery czerwone.
  • Doskonałe dla osób, które preferują mocne, wyraziste kolory mebli.
  • Hokery niebieskie.
  • „Coś” dla miłośników nowoczesnych rozwiązań.

Pamiętaj!

Krzesła barowe (białe lub czerwone) wprowadzą do kuchni nutkę świeżości, a także pozwolą oglądać świat… ze znacznej wysokości…

Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzesła barowego (hokera)?

W pierwszej kolejności należy skupić się na wymiarach hokera (a dokładniej – na jego wysokości). Standardowe krzesło barowe (typu hoker) posiada wysokość około 100 centymetrów, zaś jego siedzisko znajduje się na wysokości mniej więcej 70 – 80 centymetrów. Bardzo ważne jest zatem, aby krzesło było wyposażone w specjalną regulację wysokości. Dodajmy, że regulacja wysokości umożliwia precyzyjne dopasowanie hokera do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Zobacz też:  Krzesło na płozach

W drugiej kolejności można (a wręcz trzeba) zwrócić uwagę na materiał wykonania, a także na kolor hokera. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie krzesła barowe – drewniane, zapewniające… wysoki komfort siedzenia.

Zestawienie orientacyjnych cen krzeseł barowych

  • Hoker barowy/Krzesło barowe – pikowane o wysokości 103 cm – cena produktu: 330.00 zł.
  • Krzesło hoker w kolorze białym, wyposażone w stalowe, chromowane nogi (wys. całkowita: 80 cm) – cena produktu: 750.00 zł.

TO WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Krzesła barowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria krzeseł

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany