Krzesła brazylijskie

Brazylijskie – jaki to rodzaj krzesła?

Krzesło brazylijskie jest rodzajem hamaka, wykorzystywanym do wygodnego siedzenia (nie zaś do leżenia). Konstrukcja krzesełka zazwyczaj opiera się na poprzecznym łączniku, zaś sam produkt jest stosowany do zawieszenia.

Materiały z jakich powstają krzesła brazylijskie

krzeslo brazylijskie
Źródło obrazka: https://pl.pinterest.com/pin/736549714030528707/

Na współczesnym rynku można znaleźć krzesełka wykonane z tkanin (materiałowe), a także wersje plecione (sznurkowe). Najważniejsze jest jednak, aby materiał był mocny oraz odporny na przecieranie lub plamy. W sytuacji, gdy zamierzamy korzystać z krzesełka na zewnątrz (w ogrodzie lub na balkonie), sprawdźmy, czy tkanina wykazuje odporność na działanie promieni UV.

Jak zamontować krzesło brazylijskie?

W przypadku montażu krzesła brazylijskiego zazwyczaj stosuje się haki, a także kotwy rozporowe. Niezwykle istotne jest, aby hak był odporny na obciążenia – uchwyt powinien utrzymać osobę dorosłą, a także zapewnić jej bezpieczeństwo bujania.

Gdzie można zawiesić krzesło brazylijskie?

Odpowiedź jest prosta: wszędzie! Bardzo ważne jest jednak, aby w miejscu, w którym zamierzamy zainstalować krzesło, znajdował się odpowiedni element do jego stabilnego zawieszenia. Reasumując, krzesełko wiszące można zamontować zarówno w domu, ogrodzie, na balkonie, jak i w parku.

Zestawienie aktualnych cen krzeseł brazylijskich

  • Kolorowe, a także praktyczne krzesło brazylijskie, wykonane z wysokiej jakości poliestru (wymiary siedziska: 90 × 90 cm) – cena: 49.00 zł/szt.
  • Hamak/Krzesło brazylijskie o wymiarach siedziska: 100 cm x 57 cm (kolor: zielony) – cena brutto: 56.69 zł/szt. + koszty wysyłki.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.

Krzesło brazylijskie
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krzeseł

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany