Krzesła dla dziecka

Krzesło dla dziecka – ważny element jego rozwoju

Krzesło jest meblem towarzyszącym dziecku na każdym etapie jego życia – od niemowlaka aż do… starszaka. Bardzo ważne jest zatem, aby mebelek był dopasowany do aktualnych, a także indywidualnych potrzeb dziecka. Sprawdźmy więc, z jakimi krzesełkami możemy spotkać się w sklepach meblowych.

Różne rodzaje krzeseł dla dzieci

krzeslo dla dzieci
Źródło obrazka: https://www.walmart.com/ip/VECELO-Toddler-Pre-School-Chair-Dining-Chairs-Kids-4-Set-Wooden-Legs-with-Rubber-Foot-Protector-Comfortable-Height-Eco-friendly-Plastic-Light-Blue/149637566

  • Krzesełka do karmienia – niezastąpione wsparcie dla rodziców małych dzieci.
  • Krzesełka dla dzieci ze stolikiem (funkcjonalne „2 w 1”) – idealne do nauki oraz zabawy.
  • Biurowe krzesła dla dzieci – przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym.
  • Wysokie krzesła dla dzieci – idealne, gdy maluchy uczą się samodzielnego jedzenia przy stole.

Wybieramy krzesło do biurka dla dziecka

Krzesło biurowe ma za zadanie odciążać kręgosłup dziecka, a także uprzyjemniać mu pracę przy biurku. Bardzo ważne jest zatem, aby mebel posiadał kilka istotnych elementów. Po pierwsze, krzesło musi być obite materiałem odpornym na zabrudzenia, a także łatwym w pielęgnacji. Dobra rada! Rodzice małych alergików powinni zdecydować się na obicie, które nie zbiera kurzu.

W drugiej kolejności należy zwrócić uwagę na oparcie oraz podłokietniki. Oparcie, a dokładniej – jego wygięcia, powinny być dopasowane do naturalnych krzywizn kręgosłupa, a także podpierać je w odcinkach lędźwiowym oraz piersiowym. Jeśli chodzi o podłokietniki, to te mają za zadanie ułatwiać utrzymywanie wyprostowanych pleców.

Zestawienie orientacyjnych cen krzesełek dla dzieci

  • Krzesło dziecięce – obrotowe (z modnym motywem bajkowym), wyposażone w tapicerowane siedzisko oraz profilowane, tapicerowane oparcie – cena: 189.00 PLN.
  • Krzesło dla dziecka – składane, dostępne w następującym rozmiarze: szer.- 33 cm x wys.- 55 cm x gł.- 36 cm – cena: 209.00 PLN.
Krzesło dla dziecka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria krzeseł

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany