Kubki w sweterku

Kubek w sweterku: „otul się” cudownym smakiem herbaty

Kubeczek w sweterku stanowi doskonałe rozwiązanie na chłodne, jesienne dni. Jego wygląd przywodzi na myśl atmosferę spokoju, a także domowych pieleszy, dzięki czemu każdy z Państwa odnajdzie w nim namiastkę własnego domu…

Dodajmy, że sweterek zrobiony jest ręcznie – z szarej, czerwonej lub zielonej włóczki, zapinany na maleńki guziczek, a także łatwy do ściągnięcia.

kubek w swetrze
Źródło obrazka: https://jennihodges.wordpress.com/2012/05/13/tangled_cable_mug_sweater/

Kubek w sweterku – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Kubeczek w sweterku to rozwiązanie dla prawdziwych „zmarzluchów”. Dzięki obecności mięciusieńkiego sweterka (wykonanego z włóczki lub materiału przypominającego włóczkę), aromatyczny napój, a także zmarznięte ręce, będą ciepłe przez długi czas. Estetycznie wykonane ubranko chroni palce przed poparzeniem, a dodatkowo – utrzymuje odpowiednią temp. kawy lub herbaty z cytryną.

Rozpocznij sezon jesienno – zimowy z nowym, wyjątkowym kubkiem… sweterkowym.

Sweterek… na każdą okazję

Kubeczek w sweterku świetnie sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w czasie świąt lub rodzinnych uroczystości. Kubek ubrany w sweterek z modnym wzorem zapewni nastrojowy klimat w trakcie kolacji wigilijnej oraz przy andrzejkowym stole.

Zachęcamy do spróbowania!

Kubeczki w sweterku: poznaj aktualne ceny produktów

  • Kubek w sweterku XXL (o poj. 500 ml), wykonany przez znaną, holenderską firmę Invotis – cena produktu: 34.00 PLN.
  • Ceramiczny kubek o pojemności: 400 ml, ubrany w czerwony, wełniany sweterek – cena produktu: 89.90 PLN.

WARTO WIEDZIEĆ: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Producenci, którym możesz zaufać

Invotis (holenderska firma),
Altom.
Duo.

Kubek w sweterku
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kubków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany