Plastikowe kubki

Kubeczki plastikowe: ciesz się smakiem ulubionych napojów

Kubeczki plastikowe (do wielokrotnego użytku) stanowią doskonałą alternatywę dla kubków szklanych – narażonych na stłuczenie się. Naczynia mogą różnić się między sobą wyglądem, wysokością, a także pojemnością, posiadają jednak wspólną cechę – są bardzo praktyczne.

Kubeczki plastikowe – gdzie sprawdzą się najlepiej?

kubki plastikowe
Źródło obrazka: https://www.wiseapplevintage.com/products/set-of-5-mid-century-bolero-colorful-plastic-mugs

Kubeczki plastikowe świetnie sprawdzą się podczas podróży – można z nich korzystać np. na postojach. Bardzo cennym wsparciem będą także w trakcie przyjęć na świeżym powietrzu; grill, ognisko, wspólne biesiadowanie – ich obecność będzie wskazana.

Lekkość połączona z estetycznym wykonaniem

Kubeczki plastikowe charakteryzują się ponadprzeciętną lekkością – z powodzeniem mogą być stosowane przez dzieci. Dzięki estetycznemu wyglądowi, a także wspaniałej różnorodności (do wyboru: kubki do kawy oraz herbaty, kubki do piwa, a także kubki do koktajli/napojów), z pewnością ułatwią Państwu każde przyjęcie; zwłaszcza to na świeżym powietrzu.

Inne zastosowania kubeczków plastikowych

1). Kubeczki do przechowywania pędzelków.

  • W kolorowym kubeczku można przechowywać nie tylko pędzelki, ale także flamastry, kredki oraz markery. Kubełek świetnie sprawdzi się na dziecięcym biurku.

2). Kubeczek do robienia baniek mydlanych.

  • Plastikowe naczynko możne posłużyć do wymieszania płynu do naczyń z wodą. Tak skomponowana mikstura uprzyjemni czas najmłodszym – bańki mydlane zawsze wywołują uśmiech na twarzach dzieci.

3). Kubek na wodę.

  • Kubek plastikowy może służyć jako naczynie na wodę – do maczania pędzelków.

Kubeczki plastikowe: poznaj ceny kubków na każdą okazję

  • Komplet 12. kubków plastikowych marki Jan Niezbędny (materiał wykonania: tworzywo sztuczne) – cena: 2.80 zł z VAT 23%.
  • Kubeczki plastikowe w kolorze czarnym (10 sztuk) o pojemności 355 ml – cena: 10.89 zł.

TO WAŻNE: Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

Kubki plastikowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kubków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany