Kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem – idealny pomysł na prezent

Praktyczny kubek z nadrukiem doskonale sprawdzi się w roli prezentu. Można na nim umieścić m.in. ciętą ripostę, filozoficzną dygresję, zdjęcie lub tekst, który wywarł na tobie (lub bliskiej ci… osobie) największe wrażenie. Kubek ze zdjęciem, imieniem lub z napisami ucieszy każdego, a w szczególności – mamę, babcię, żonę lub przyjaciółkę.

Zachęcamy do sprawienia przyjemności ukochanej osobie!

Kubki z nadrukiem: poznaj ich najważniejsze zalety

Podstawową zaletą kubków z nadrukiem jest ich oryginalny wygląd – na froncie produktów można umieścić dowolny, wybrany przez siebie napis lub obrazek (a nawet fotografię). Kubki z własnym nadrukiem tworzone są na zamówienie, zaś sam nadruk – wykonywany jest technologią sublimacji, która nie jest wyczuwalna pod palcami. Dodajmy, ze technologia sublimacji stanowi najtrwalszą metodę znakowania na świecie.

Kilka słów na temat nadruków

Nadruki na kubkach są bardzo trwałe, a także odporne na zarysowania oraz ścieranie, natomiast kubki (standardowe lub w nietypowym kształcie) – cechuje najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Produkty doskonale sprawdzą się w trakcie rodzinnych uroczystości oraz spotkań w gronie przyjaciół, zapewniając nam pełne poczucie komfortu.

kubek z nadrukiem
Źródło obrazka: https://www.tajonline.com/gifts-to-india/king-queen-printed-mugs-V6272.html

Kubków przecież nigdy za wiele…

Kubki z nadrukiem – rozpowszechnij swoją markę

Nadruk na kubku (filiżance) stanowi atrakcyjną formę reklamy – dzięki niemu cały świat dowie się o twoim… istnieniu. Estetycznie wykonane kubki przyciągają wzrok napisami, a także nadrukami, które – po upływie pewnej ilości czasu – z pewnością zapadną w pamięć potencjalnych klientów.

Z kubka korzysta się przecież codziennie…

Jak dbać o kubeczek z nadrukiem?

W sytuacji, gdy naczynie (kubek) nadaje się do mycia w zmywarce można je w niej umieścić (inf. dotyczącą pielęgnacji produktu znajdziecie Państwo na naklejce).

Warto jednak pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem, gwarantującym trwałość nadruku, jest mycie ręczne – w temperaturze. ok. 30 st. Celsjusza.

Kubki z nadrukiem: poznaj ceny „zindywidualizowanych” gadżetów na różne okazje

  • Kubek z imieniem: „(tu imię, np. Jakub) najlepszy chłopak na świecie”, odporny na mycie w zmywarce – cena produktu: 29.90 PLN.
  • Kubek z kotem/Mój kot – personalizowany kubek z nadrukiem (wersja standardowa: 330 ml) – cena produktu: 39.99 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Kubki z nadrukiem
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria kubków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany