Listwy przypodłogowe białe

Listwy przypodłogowe białe

Białe listwy przypodłogowe mogą być wykonane z drewna lub plastiku. Takiego rodzaju listwy to najciekawsze dekory do każdego mieszkania.

Listwy przypodłogowe mdf białe

listwy przypodłogowe białe

Źródło obrazka: http://pl.pl.allconstructions.com/f/image/filename/0/1/18631/Drew_LUX.jpg?1345538562

Listwy przypodłogowe mdf białe są eleganckie, trwałe i bardzo twarde. Godne polecenia oraz sprzedawane niemal wszędzie. W internecie, w sklepach tradycyjnych, w hurtowniach oraz w innych miejscach można spokojnie nabyć takie listwy. Listwy pełne klasy dla każdego konsumenta, bo nie są one drogie – można je mieć za 10, 20 czy 100 złotych za jedną sztukę. Można je co kilka lat wymieniać, można je malować, myć, lakierować, olejować, pokrywać środkami konserwującymi.

Białe listwy przypodłogowe

Białe listwy przypodłogowe to najciekawszy rodzaj wykończenia mieszkania i domu. Pięknie wyglądają w łazience, przedpokoju, pastelowym salonie lub w pokoju dzieciaków. Na pewno nie w każdym domu są one instalowane, lecz każdemu domowi dodadzą sporo uroku, wdzięku i stylu. Co może być piękniejszego niż pastelowy salonik w stylu minimalistycznym wykończony białymi listwami podłogowymi? Czy nie będzie piękna sypialnia dla malucha wykończona białymi listewkami? Albo biała łazienka z pięknymi listwami? Nie wiadomo co jeszcze może się przydać.

Podsumowanie

Listwy przypodłogowe w kolorze śnieżnej lub brudnej bieli można mieć z różnych materiałów: plastiku, pcv, drewna, aluminium. Każde wyglądają świeżo, niewinnie i pięknie. Najłatwiejsze w utrzymaniu są listwy plastikowe – ściereczka zwilżona wodą i już mamy czyste listwy. Mogą one być lakierowane i połyskujące, mogą być matowe, mogą mieć różnorodne odcienie bieli.

Białe listwy przypodłogowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria listew przypodłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany