Listwa podłogowa

Listwy podłogowa

Rodzajów listw podłogowych jest sporo – drewniane, metalowe, przypodłogowe, poliuretanowe, aluminiowe. Niezależnie od rodzaju warto zadbać o ich najwyższą jakość oraz poszukać takich w optymalnej cenie. Najtańsze często są niezbyt trwałe oraz mają wiele wad. Zalecana jest rozwaga przy zakupie listw podłogowych.

Listwy podłogowe drewniane

Listwy podłogowe

Źródło obrazka: http://sklep.arslonga.com.pl/uploads/images/fb0bfa1f3e0570e22897fe4bfe1d96f9.jpg

Listwy drewniane są dość trwałe i eleganckie, ale niezbyt tanie. Jednak panele, parkiet czy klepki drewniane wykończone listwami podłogowymi drewnianymi mają niepowtarzalny styl, smak, elegancję i wdzięk. Polecamy szczególnie do wykańczania domów oraz wyjątkowych i niepowtarzalnych biur.

Listwy podłogowe mdf

Listwy podłogowe mdf to listwy coraz chętniej nabywane przez konsumentów. Mają one niskie ceny oraz bardzo łatwo można je zamontować. Koszt pojedynczej listwy podłogowej mdf wynosi około 9-10 złotych, czyli nie jest to kwota rujnująca, nawet przy zakupie kilkudziesięciu listw. Kolorystyka jest różnorodna – od białej, kremowej, jasnobeżowej, brązowej aż po czekoladową. Każdy klient może skorzystać z produktu tego rodzaju.

Listwy do paneli

Listwy do paneli powinny być wykonane z drewna, ponieważ takie listwy wyglądają najbardziej elegancko. Można wybrać listwy plastikowe, naśladujące drewna, ale może skończyć się efektem nieco tandetnym. My takiego rozwiązania nie polecamy.

Listwy podłogowe pcv

Listwy podłogowe pcv to listwy wykonane z tworzywa sztucznego, piękne oraz bardzo eleganckie. Serdecznie je polecamy każdemu człowiekowi planującemu zakup własnego mieszkania czy też domu. Cena jest przystępna – 3-5 złotych za pojedynczą listwę, a jakość też do najgorszych nie należy.

Listwy podłogowe

Podsumowując, listwy podłogowe to jeden z najbardziej przydatnych produktów. Warto szukać ich na stronach internetowych, w sklepach tradycyjnych, a także na bazarach, targach oraz w centrach handlowych.

Listwy podłogowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria listew przypodłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany