Listwy przypodłogowe montaż

Listwy przypodłogowe montaż

Listwy można montować na kilka sposób: nawiercając je, przyklejając, przybijając. Klejenie jest najłatwiejsze, ale koniecznie trzeba dbać, aby listwy trzymały się mocno podłoża.

Jak zamontować listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe montaż

Źródło obrazka: http://effector-montaze.pl/library/2013/10/29/138307671212_big.jpg

Jak zamontować listwy przypodłogowe? Skutecznie, mocno oraz trwale. W internecie aż roi się od filmików instruujących w jaki sposób dobrze montować listwy przypodłogowe. Warto zamontować uszczelki, ponieważ chronią one listwy przed wilgocią. Są zatem dodatkową ochroną dla listwy przypodłogowej. Pomocny jest także silikon szklarski nakładany w odstępach 40 centymetrów, ponieważ utrzymuje on uszczelkę w pożądanej pozycji oraz wzmacnia ją w sposób wydajny i niezbędny, dociskając do ściany. Listwę dociska się do ściany, po chwili odkleja się ją od ściany i stosuje się odpowiedni klej do klejenia na gorąco. Ponownie dociska się listwę do ściany w miejscu klejenia.

Listwa przypodłogowa samoprzylepna

Listwa przypodłogowa
fot: Montaż listwy

Listwa przypodłogowa samoprzylepna to bardzo dobry rodzaj listwy, który sprawia, że listwa przyklejona jest do ściany i dobrze się jej trzyma. Listwa spełnia swoje zadania w sposób optymalny. Nieco droższa od tradycyjnych, ale bardzo dobra listwa, która elegancko wykańcza podłogi panelowe, kafelkowe oraz z innych materiałów budowlanych.

Listwa przypodłogowa led

Listwa przypodłogowa led ma zamontowane w sobie małe światełka dzięki czemu znakomicie oświetla pomieszczenie. Polecamy serdecznie tego rodzaju listwy, gdyż znakomicie doświetlają pomieszczenie od dołu.

Podsumowanie

Listwy przypodłogowe można zamontować lekko, łatwo i przyjemnie. Gdy jednak boimy się, że spartaczymy pracę, to wówczas możemy oddać działanie w ręce fachowców. Oni na pewno pomogą i postarają się o jak najlepsze wykończenie prac. Polecamy serdecznie każdemu człowiekowi tego rodzaju wykończenie pomieszczeń domowych i biurowych.

Montaż listew przypodłogowych
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria listew przypodłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany