Listwy przypodłogowe montaż

Listwy przypodłogowe montaż

Listwy można montować na kilka sposób: nawiercając je, przyklejając, przybijając. Klejenie jest najłatwiejsze, ale koniecznie trzeba dbać, aby listwy trzymały się mocno podłoża.

Jak zamontować listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe montaż


Jak zamontować listwy przypodłogowe? Skutecznie, mocno oraz trwale. W internecie aż roi się od filmików instruujących w jaki sposób dobrze montować listwy przypodłogowe. Warto zamontować uszczelki, ponieważ chronią one listwy przed wilgocią. Są zatem dodatkową ochroną dla listwy przypodłogowej. Pomocny jest także silikon szklarski nakładany w odstępach 40 centymetrów, ponieważ utrzymuje on uszczelkę w pożądanej pozycji oraz wzmacnia ją w sposób wydajny i niezbędny, dociskając do ściany. Listwę dociska się do ściany, po chwili odkleja się ją od ściany i stosuje się odpowiedni klej do klejenia na gorąco. Ponownie dociska się listwę do ściany w miejscu klejenia.

Listwa przypodłogowa samoprzylepna

Listwa przypodłogowa
fot: Montaż listwy

Listwa przypodłogowa samoprzylepna to bardzo dobry rodzaj listwy, który sprawia, że listwa przyklejona jest do ściany i dobrze się jej trzyma. Listwa spełnia swoje zadania w sposób optymalny. Nieco droższa od tradycyjnych, ale bardzo dobra listwa, która elegancko wykańcza podłogi panelowe, kafelkowe oraz z innych materiałów budowlanych.

Listwa przypodłogowa led

Listwa przypodłogowa led ma zamontowane w sobie małe światełka dzięki czemu znakomicie oświetla pomieszczenie. Polecamy serdecznie tego rodzaju listwy, gdyż znakomicie doświetlają pomieszczenie od dołu.

Podsumowanie

Listwy przypodłogowe można zamontować lekko, łatwo i przyjemnie. Gdy jednak boimy się, że spartaczymy pracę, to wówczas możemy oddać działanie w ręce fachowców. Oni na pewno pomogą i postarają się o jak najlepsze wykończenie prac. Polecamy serdecznie każdemu człowiekowi tego rodzaju wykończenie pomieszczeń domowych i biurowych.

Montaż listew przypodłogowych

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Reklama

Galeria listew przypodłogowych