Listwa progowa

Listwy progowe i dylatacyjne do paneli

Listwy progowe to jeden z niezbędnych elementów do wykończenia każdego mieszkania. Są one nieodzowne, dlatego coraz więcej hurtowni i sklepów ma je na swoim stanie. Klienci pytają o ten produkt i chętnie je nabywają w całkiem dużych ilościach. Nadaje się on do każdego pomieszczenia, a tam, gdzie jest sporo wilgoci jest nieodzowny i wymarzony.

Listwa progowa

Listwy progowe

Źródło obrazka: http://wykanczanieb2b.pl/images/stories/Jnc9MTAyNCZoPTY4Mw==/32769:Kopp_listwy_dylatacyjne.jpg

Listwa progowa ma wiele rodzajów, a zatem przed zakupem należy przetestować wszystkie rodzaje listw i wybrać najlepszą dla siebie. Listwy progowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, lecz najbardziej popularne mają kolor złota, srebra lub szampana. Chronią przed wilgocią i brudem, ale spełniają także funkcję dekoracyjną. Anodowanie sprawia, że listwy są odporne na zarysowania.

Listwa dylatacyjna

Listwa dylatacyjna to kolejny rodzaj listwy. Może być ona wykonana z twardego i odpornego na uszkodzenia PVC z okleiną podobną do drewna. Popularna, niedroga, odporna i elegancka. Taka listwa to jest to. Często jest ona kupowana do wykańczania paneli.

Listwa progowa szeroka

Listwa progowa szeroka posiada walory dekoracyjne i ochronne, ponieważ znakomicie zabezpiecza przed kurzem, brudem, uszkodzeniami. Dekoruje, bo dzięki niej nawierzchnie podłogowe są w sposób bardzo wyraźny oddzielone od ścian.

Listwy progowe klejone

Listwy klejone powinny być przymocowane specjalnym klejem do takiego właśnie celu, czyli do klejenia listw progowych. Warto je mocować w ten sposób, bo daje to pewność, że listwa nie odpadnie i bardzo długo będzie się trzymała nawierzchni.

Podsumowanie

Listwy progowe znakomicie chronią, dekorują i wykańczają, dlatego warto wybrać najciekawsze, najtrwalsze oraz najmodniejsze listwy progowe. Nie ma znaczenia za ile je kupimy, istotna bowiem jest ich wysoka trwałość i wytrzymałość. Warto takie listwy wykorzystać w każdym pomieszczeniu – nawet w kuchni i łazience. Kolorystyka jest przeróżna, zatem każdy z nas znajdzie produkt najbardziej odpowiedni dla siebie.

Listwy progowe i dylatacyjne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria listew przypodłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany