Narzuta na łóżko

Narzuta na łóżko — tylko dekoracyjny dodatek do sypialni?

Narzuta na łóżko uchodzi za element czysto dekoracyjny, jednak to nie wszystko! Narzuta na łóżko przydaje się w domu z wielu powodów. Poza tym, że faktycznie urozmaica i pięknie ozdabia wygląd każdej sypialni, to ma jeszcze inne zalety i zastosowania. Pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji i przydaje się nie tylko w sypialni! Więcej zdradzimy w artykule — zapraszamy!

room99.pl Narzuta na lozko — tylko dekoracyjny dodatek do sypialni

Narzuta na łóżko — higieniczny i praktyczny dodatek?

Narzuta na łóżko zazwyczaj uchodzi za czysto dekoracyjny element wystroju sypialni. Z tego powodu czasem jest pomijana jako wyposażenie i wciąż nie w każdym domu możemy ją zobaczyć. Jednak narzuta na łóżko jest nie tylko pięknym tekstylnym dodatkiem do sypialni, który cieszy oko (choć naszym zdaniem to wciąż bardzo ważne!). Poza tym, jak pięknie wygląda pościelone i okryte narzutą łóżko, zastosowanie jej ułatwia życie. W jaki sposób?

Narzuta na łóżko jako praktyczny dodatek w domu

Oto lista praktycznych zastosowań narzuty na łóżko, która z pewnością można by wydłużyć o kolejne pozycje.

  • Osłona pościeli przed sierścią zwierząt — Sprawdza się znakomicie jako osłona łóżka i pościeli przed brudem i sierścią zwierząt. Jak wie każdy właściciel kota — są to zwierzęta, które nie sposób okiełznać. Dzięki narzucie na łóżko każdy właściciel kota może osłonić pościel przed sierścią zwierzaka.
  • Więcej swobody dla dzieci — W pokoju młodzieżowym, czy dziecięcym narzuta na łóżko świetnie sprawdzi się w roli osłony przed lekkimi zabrudzeniami i bakteriami. Wskakujące na łóżko zwierzęta roznoszą pod łapami często bakterie, które przynoszą z zewnątrz lub właśnie gubią sierść. Narzuta na łóżko pozwala na zabawy z pupilem bez ograniczeń i obaw o stan pościeli.
  • Możliwość prania w wysokiej temperaturze — Dzieciaki często także na łóżku jedzą piją i się bawią. Narzuta pozwoli stworzyć warstwę ochronną przed tym wszystkim. Dzięki temu, że jest lekka łatwo ją wyprać w pralce automatycznej nie trzeba się martwić, że będzie długo schnąć. Możliwość prania w wyższej temperaturze niż większość pościeli również przemawia za jej wyborem jako skuteczną osłonę na łóżko czy wypoczynek.
  • Odpoczynek w ciągu dnia — Drzemka po pracy na łóżku lub ulubionej sofie? Jeśli jesteś entuzjastą tego typu odpoczynku, narzuta Cię usatysfakcjonuje również jako lekkie i estetyczne okrycie do salonu.

Narzuta na łóżko z poduszkami

Wymarzony wystrój sypialni może stać się rzeczywistością. Na rynku są dostępne narzuty, poduszki i koce, które pozwolą na skomponowanie idealnie ozdobionej sypialni. Marzy Ci się piękna narzuta na łóżko z mnóstwem dekoracyjnych poduszek, na które masz ochotę położyć się z impetem i odpoczywać cały dzień? A może usatysfakcjonuje Cię sam wygląd tak pięknie ozdobionej sypialni? Niezależnie od odpowiedzi, narzuta na łóżko wraz z poduszkami stworzy w Twojej sypialni wyjątkowy klimat. Jeśli zależy nam na wyjątkowym efekcie wizualnym, który będzie dobrze dopasowany do wystroju, to jak najbardziej — najlepiej wybrać narzutę na łóżko oraz poduszki dekoracyjne, które będą się wzajemnie uzupełniać i tworzyć piękną harmonię w sypialni. Takie rozwiązanie jest modne i sprawdzi się niezależnie od stylu wnętrzarskiego, w jakim sypialnia jest urządzona. Narzuta na łóżko z poduszkami świetnie wygląda zarówno w lekkim stylu boho, który preferuje jasne odcienie i matowe tekstury w delikatne wzory, jak i do stylu klasycznego lub glamour, gdzie króluje satynowy połysk i ciemne kolory.

Narzuta na łóżko
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria łóżek do sypialni

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany