Łóżko sypialniane

Łóżka sypialniane

Łóżko to podstawa w każdej sypialni (właściwie trudno wyobrazić sobie tej klasy wnętrze, bez przytulnego i własnego miejsca do spania). W trosce o dobry sen (bo sen to przecież zdrowie), winniśmy (o ile nie posiadamy jeszcze przestronnego i ciepłego łoża) zaopatrzyć się w odpowiednie łóżko sypialniane.
Człowiek niewyspany, to człowiek zły i kapryśny (nierzadko zdarza się, że ów stan „zawdzięczamy” kiepsko przespanej nocy – niewygodny materac, sprężyny wbijające się w plecy), tak jednak być nie musi! Współczesny rynek oferuje nam wiele możliwości, zatem nie warto nadwyrężać własnego zdrowia.

Łóżko sypialniane

Łóżka sypialniane

Źródło obrazka: http://www.uygulama.com.tr/TR/resim/1-769/yatak-odasi-standart-15.jpg

Łóżko to miejsce, w którym spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia, nie oszczędzajmy więc na tej klasy elemencie wyposażenia wnętrz.
Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podczas wyboru łóżka do sypialni? Oto kilka wskazówek:

– bezpieczeństwo i wygoda dla naszego kręgosłupa (łóżka sypialniane, po pierwsze, muszą spełniać kilka istotnych kryteriów, tj. winny dawać poczucie bezpieczeństwa oraz sprawiać, by nasz wypoczynek był przyjemnością, nie zaś udręką); wybierając łóżko jednoosobowe, pamiętajmy o odpowiednich rozmiarach mebla (wariant 1- osobowy, powinien mieć przynajmniej 90 cm szerokości); opcja dwuosobowa (automatycznie) winna posiadać stosunkowo większe rozmiary (producenci wariantów 2- osobowych proponują najczęściej łóżka w trzech wersjach – 140, 160 i 180 cm szerokości);
– odpowiedni wygląd i kształt łóżka.

Łóżka sypialnianie z pojemnikiem

Klasyczne formy od zawsze zachwycały i budziły w ludziach rozliczne emocje (wzruszenie, podziw itp.), nic więc dziwnego, że tradycyjne/stylowe łoża nieprzerwanie królują w naszych sypialniach. Ostatnimi czasy, bardzo często stawiamy na łóżka sypialniane – tapicerowane, stanowiące mieszankę subtelności i prostoty. Osobom lubującym się w nienagannym porządku, aktualny rynek proponuje warianty (łóżka) sypialniane z pojemnikiem na pościel.

Łóżka sypialniane – nowoczesne

W chwili obecnej, ogromną popularnością cieszą się łóżka sypialniane – nowoczesne, będące odpowiedzią na aktualne trendy w modzie. Awangardowe, niebanalne kształty łóżek, kryją w sobie element funkcjonalności, pomieszany z ogromną dawką komfortu i bezpieczeństwa.
Nowoczesne łoża sypialniane, nierzadko, wzbogacone bywają o szafki nocne (ciekawe miejsce do spania w duecie z szafką praktyczno – dekoratywną, tworzy inspirującą całość).

Łóżka sypialniane
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria łóżek do sypialni

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany