Lustro dla klimatu

Lustro, które tworzy klimat w każdym wnętrzu

Nowoczesne lustra mają różne kształty i ciekawą kolorystykę. Wyróżniają się detalami, które są nieszablonowe i sprawiają, że lustro staje się bardzo atrakcyjnym dodatkiem. Jeśli chcesz znacząco odmienić swoje mieszkanie, postaw na taki produkt, który mocno będzie akcentował się w aranżacyjnym tle.

lustra klimatyczne

Lustro okrągłe – nietuzinkowe i eleganckie

Jeśli znudziły Ci się tradycyjne prostokątne lub kwadratowe lustra, postaw na zdecydowanie inny kształt. Bardzo ciekawie reprezentuje się lustro okrągłe, które może kojarzyć się ze stylistyką vintage czy glamour. Narzuca wnętrzu pewny, zdecydowany charakter i mocno podbija jego estetykę. Wiele też zależy pod ramy lustra. Jeśli chcesz zdobić pomieszczenie minimalistyczne, szukaj luster okrągłych z cienką ramką, np. srebrną lub złotą. Natomiast w tych urządzanych bardziej staromodnie sprawdzą się lustra z drewnianymi ramami, cieńszymi lub grubszymi. Te z wypukłymi ranami skierowanymi do przodu lub mocno dekoracyjne będą przytłaczać wnętrze. Warto więc umieszczać je w dużych pomieszczeniach i jasnych, w których nie ma zbyt dużo mebli i dodatków.

Zawsze możesz ocieplić wnętrze, montując lustro z drewnianą ramką. Nawiązanie do natury to najprostszy sposób na stworzenie w domu przytulnych kącików. Takie lustro najlepiej powiesić nad komodą czy w pobliżu dębowego stołu. Sprawdzi się też w sypialni nad toaletką do wykonywania codziennego makijażu i szybkiego korygowania wyglądu. Sprawdzi się również jako atrakcyjny dodatek nad kominkiem lub kanapą w salonie. Lustra okrągłe bardzo ciekawie prezentują się powieszone na linkach wykonanych z metalu lub ze sznurka. Zamiast takiego mocowania możesz wykorzystać skórzany pasek lub inny  nieszablonowy materiał.

Lustro o nieregularnej bryle szkła – mocno ekstrawaganckie

Lustra nieregularne stwarzają niesamowite wrażenie wszędzie tam, gdzie się znajdą. Wbrew pozorom takie lustro świetnie odnajdzie się we wnętrzach urządzonych zgodnie z zasadami klasycznej symetrii. Dzięki tak nieszablonowemu dodatkowi aranżacja stanie się bardziej żywa i dynamiczna. Jeśli chcesz wzmocnić ten efekt, dobierz meble o falistych kształtach, np. pufę lub stolik kawowy czy leżankę. Równie ciekawą aranżację stworzą takie lustra wraz z podobnymi dodatkami. Mogą to być obrazy na ścianie z pofałdowanym, falistym krajobrazem lub fantazyjne szkliwo. Motywy dekoracyjne z falistą linią mogą też znaleźć się na pledach i poduchach oraz innych podobnych dodatkach.

Lustra o nieregularnej bryle szkła ciekawie zdobią przestrzeń. Sprawiają, że wnętrze jest oryginalne i atrakcyjne pod względem designu. Tego typu lustra mają najczęściej cienką ramkę np. w białym lub czarnym kolorze. Niektóre modele w ogóle nie mają ramki, a jedynie oszlifowane krawędzie. Natomiast, jeśli szukasz lustra bardziej wyrazistego, wybierz np. to w złotej wypukłej ramce lub miedziane. Wniesie do wnętrza sporo ciepła i świeżości. Podobne wrażenie uzyskasz, montując lustro w drewnianej ramce lub podświetlane diodami LED. Pomysłów na lustro o nieregularnym kształcie jest mnóstwo.

Lustro wnosi bardzo dużo do wnętrza i podbija mocno jego estetykę. Doświetla, powiększa wizualnie i jest praktycznym dodatkiem. Jeśli dopasujesz jego gabaryty, kształt i kolor oraz grubość ramek, osiągniesz imponujący efekt.

Klimatyczne lustro
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria luster

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany