Młynki do zboża

Młynek do zboża: zdecyduj się na prowadzenie zdrowego stylu życia

Zdrowy styl życia pozwala zapobiegać rozwojowi nadwagi, nowotworów oraz innych groźnych w skutkach chorób. Dzięki temu, że wiemy, co jemy, możemy kontrolować wydatki, a także cieszyć się wspaniałym zdrowiem. W zdrowej kuchni nie może zatem zabraknąć młynka do mielenia zboża – dającego możliwość rozdrabniania ziaren na różne grubości.

Młynki do zboża: gdzie można je spotkać?

mlynek do zboza
Źródło obrazka: https://grainmaker.com/products/grainmaker-grain-mill-model-no-116/

Młynki przeznaczone do mielenia zboża dzielą na dwie grupy: na ręczne oraz elektryczne. Produkty można spotkać zarówno w domach, lokalach gastronomicznych, jak i piekarniach. Ich obsługa jest niezwykle prosta, zaś efekt końcowy – oszałamiający.

Dodajmy, że urządzenia do mielenia zboża mogą rozdrobnić wszystkie warianty ziarna, czyli:

żyto,
owies,
pszenicę,
jęczmień,
kukurydzę,
ryż,
proso.

Dlaczego warto wyposażyć kuchnię w młynek do mielenia zboża?

Dzięki obecności młynka do mielenia zboża, będziecie Państwo mogli samodzielnie zmielić zboże na mąkę (do domowych wypieków) lub zrobić przepyszne płatki zbożowe do śniadaniowego musli. Warto również wiedzieć, że mąka zmielona w domu jest dużo smaczniejsza (od tej dostępnej w sklepie), a co najważniejsze – 100% – owo pewna.

Młynki do zboża: poznaj ceny domowych urządzeń do mielenia różnych rodzajów zbóż

  • Domowy młynek do mielenia zboża na mąkę (KoMo), rozdrabniający wszystkie warianty ziarna – cena: 1 290.00 PLN + dostawa GRATIS.
  • Młynek do rozdrabniania zboża NIEBIESKO – ŻÓŁTY, o mocy: 750 W (rozmiar urządzenia: szer. 67 cm x gł. 67 cm x wys. 98 cm) – cena brutto: 1 089.69 PLN.

UWAGA,
UWAGA!

Wszystkie ceny podane w artykule są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.

Zaufaj sprawdzonym markom

Sana,
KoMo (niemiecka firma),
Waldner Biotech.

Młynek do zboża
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria młynków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany