Młynki grawitacyjne

Młynek grawitacyjny – jaki to rodzaj młynka?

Jest to młynek wyposażony w grawitacyjny system mielenia (czyli trwały, a także wydajny mechanizm mielący wykonany np. z ceramiki). Dodajmy, że system grawitacyjny uruchamia się automatycznie po przechyleniu młynka. Urządzenie świetnie nadaje się do rozdrabniania pieprzu, soli, a także innych przypraw codziennego użytku, dzięki czemu z łatwością przygotujecie Państwo ulubione dania obiadowe. Co sprawia, że młynki grawitacyjne cieszą się tak dużym powodzeniem? Przede wszystkim ich fenomenalny, designerski wygląd.

Sól, pieprz, a także ziarna ziela angielskiego – żadna z przypraw nie „umknie” przed mocnymi ostrzami urządzenia.

Podstawowe zalety młynka

mlynek grawitacyjny
Źródło obrazka: https://www.kitchenstuffplus.com/cole-mason-harrogate-pepper-grinder-mill-clear-black

Młynek grawitacyjny jest urządzeniem, które przyda się w każdej kuchni. Jego główną zaletą jest możliwość regulacji grubości mielenia soli oraz pieprzu – co znacznie ułatwia przyprawianie potraw. Dodajmy również, że dzięki wyprofilowanym kształtom, urządzenie doskonale leży w dłoni.

Ciekawostką jest także fakt, że większość młynków grawitacyjnych posiada wbudowane oświetlenie włączające się w trakcie mielenia.

Cenieni producenci młynków grawitacyjnych

KönigHOFFER,
Ambition,
Tescoma,
Lampart.

Na koniec: kilka cen młynków grawitacyjnych

  • Młynek grawitacyjny w kolorze srebrnym – wyposażony w regulację grubości mielenia – cena: 14.90 PLN.
  • Młynek grawitacyjny do pieprzu, soli, a także innych przypraw codziennego użytku, wykonany ze stali oraz tworzywa akrylowego (kolor: czarny, srebrno – przezroczysty) – cena: 27.00 PLN.

UWAGA,
UWAGA!

Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Młynek grawitacyjny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria młynków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany