Plakaty na ścianę

Jakie plakaty będą pasowały na ścianę salonu tatuażu?

Są takie lokale, które wymagają szczególnego podejścia przy ich dekorowaniu. Liczy się każdy szczegół, ponieważ miejsce ma wyjątkową misję i musi budzić właściwe skojarzenia. Taką właśnie przestrzenią jest salon tatuażu. To miejsce odwiedzane przez specyficzną grupę klientów – takich, którzy wiedzą czego chcą i mają wyczucie estetyki. Jakim plakatem ozdobić ścianę salonu tatuażu, aby oddawał jego wyjątkowy charakter?

plakaty salon tatuazu2

Plakaty artystyczne i grafiki – idealne dla twórczej przestrzeni

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na plakaty artystyczne. To właśnie potrzeba obcowania ze sztuką przywiodła klientów do studia tatuażu – i jest to potrzeba tak silna, że płótnem do wykonania obrazu stają się ich własne ciała. Nie ma wątpliwości – plakat musi się charakteryzować wysokim poziomem artyzmu.

Wybierz minimalistyczną rycinę lub misterną mandalę. Geometryczną abstrakcję lub surrealistyczny szkic. Plakat monochromatyczny, wielokolorowy lub w określonej tonacji barw, nawiązujący do znanego w sztuce prądu lub zupełnie nowoczesny. Tak w wystroju jak i w wykonaniu prac tatuatorskich, postaw na oryginalność. Sprawdź artystyczne plakaty na ścianę w redro.pl idealne do salonu tatuażu.

Styl retro – oldschool dla studia z duszą

Oferujesz w swoim studiu wzory nawiązujące do tradycyjnych tatuaży – z lat 20-tych, 50-tych czy 70-tych? Wybierz plakat na ścianę korespondujący z tymi stylizacjami. Możesz wybierać spośród licznych plakatów retro – nostalgicznych lub zabawnych, oryginalnych lub stylizowanych – ale zawsze z duszą i z klasą.

Abstrakcyjny obraz zwierzoludzi w konwencji rycin z XIX-wiecznych rycin? Monochromatyczny plakat rodem ze złotych czasów rewolucji obyczajowej? Vintagowe postacie z kreskówek, plakaty ze starych filmów, sztuk teatralnych i przedstawień cyrkowych? A może znany i lubiany pin-up lub staromodny plakat technologiczny ilustrujący marzenia o podboju kosmosu? Wybierz to, co najlepiej oddaje klimat twojego salonu.

plakaty salon tatuazu

Muzyczne plakaty – love, tattoos, rock’n’roll

Tradycyjnie tatuaże kojarzone są z pewnymi subkulturami, szczególnie ceniącymi sobie niektóre prądy muzyczne. Wytatuowany, brodaty harleyowiec jest tutaj postacią ikoniczną – jego tatuaże wyrażają sprzeciw wobec konwenansów i umiłowanie wolności. To dlatego w studiu tatuażu doskonale sprawdzą się również plakaty muzyczne.

Kolaże tańczących ludzi, nośników i odtwarzaczy? Nostalgiczne wyobrażenia pojedynczych instrumentów? A może hołd dla konkretnych muzyków w postaci indywidualnego plakatu? Możliwości jest wiele. Jeśli w twoim studiu rozbrzmiewa konkretny gatunek muzyki, możesz podkreślić ten klimat odpowiednio dobranym plakatem.

Plakaty z motywami natury – dla ukojenia w trakcie sesji

Nie ma co ukrywać – najczęściej wykonanie tatuażu wiąże się z koniecznością znoszenia pewnego poziomu bólu – i to przez dłuższy czas. Klienci o tym wiedzą i świadomie się na to decydują. Ale przyjazne otoczenie może sprawić, że czas oczekiwania na zakończenie procesu będzie przyjemniejszy.

Kojący efekt możesz osiągnąć poprzez ozdobienie ścian plakatami z motywami zaczerpniętymi z natury. Relaksujące krajobrazy, pełne detali makra czy schematyczne ryciny roślin lub zwierząt – każdy z nich pozwoli przenieść się myślami w inne miejsce – takie, w którym tatuaż jest już zagojony i nic nie boli.

Tatuażystka i jej przestrzeń – girl power na ścianie salonu

Coraz popularniejsze są biznesy zakładane przez kobiety i dedykowane głównie kobietom – kluby fitness tylko dla pań czy dyskoteki bez wstępu dla mężczyzn mogą wzbudzać liczne kontrowersje, ale są odpowiedzą na potrzebę uniknięcia choć na chwilę męskich, oceniających spojrzeń. Jeśli więc jesteś tatuażystką i chcesz podkreślić, że w tym miejscu rządzi kobieta – powieś na ścianie plakat, który przypomni o tym wszystkim gościom – niezależnie od płci.

Romantyczne obrazki w stylu retro, nowoczesne kolaże, monochromatyczne rysunki czy wielobarwne obrazy – sprawdź, co najlepiej odda charakter twojego studia.

Salon tatuażu to właśnie to miejsce, w którym można dać upust fantazji i wyrazić siebie w formie ekspresji graficznej. Przyozdobienie ścian plakatem pasującym do wnętrza jest więc mile widziane, ponieważ od razu informuje, że klient ma do czynienia z profesjonalistą posiadającym poczucie estetyki i wrażliwym na sztuki plastyczne.

Plakaty na ścianę salonu tatuażu
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria naklejek na ścianę

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany