Jaki odkurzacz kupić ?

Nr 1 w każdym domu

Chcesz, by praca w domu przynosiła owoce? Pragniesz sprzątać szybko, zręcznie i skutecznie? Wobec tego, zdecyduj się na sprzęt z górnej półki! POSTAW NA ODKURZACZ!

Odkurzacz jest nieocenionym nr 1 w każdym mieszkaniu, biurze oraz hotelu! Użytkując wnętrza, należy pamiętać o zachowaniu czystości.

UWAGA: zakup urządzenia to poważna inwestycja. Stojąc przed wielkim wyborem, warto gruntownie prześledzić rynek! Nie wiesz jaki odkurzacz kupić? Zrób test aktualnych odkurzaczy i przekonaj się SAM!

ZACZYNAMY!

Rodzaje odkurzaczy

Odkurzacze

Źródło obrazka: http://a1vacmn.com/wp-content/uploads/2012/05/20120522-3128.jpg

PODZIAŁ URZĄDZEŃ ZE WZGLĘDU NA ROZMIAR:

odkurzacze ręczne/samochodowe
odkurzacze przenośne
odkurzacze automatyczne
odkurzacze centralne

Workowy czy bezworkowy?

Masz dość brudnych worków na odpadki? To świetnie! W chwili obecnej, możesz zapomnieć o nieporęcznych akcesoriach! Jeśli preferujesz bardziej funkcjonalne rozwiązania, zdecyduj się na model bezworkowy, usprawniający codzienne porządki!

WIEDZ, ŻE: brak worka nie zwalnia cię z obowiązku usuwania zanieczyszczeń (pojemnik winien być regularnie opróżniany i czyszczony)!

Odkurzacz do zadań specjalnych

Chorujesz na astmę? Cierpisz na alergię? Zrezygnuj więc z tradycyjnego odkurzacza workowego i postaw na model wodny, ułatwiający życie uczuleniowcom!

O TYM MUSISZ WIEDZIEĆ: po każdym sprzątaniu, należy dokładnie oczyścić komorę, w której zbiera się brud!

Na jakie aspekty należy zwrócić szczególną uwagę?

po pierwsze, na siłę ssania (najbardziej polecane są odkurzacze z wysoką siłą ssania);
po drugie, na poziom hałasu (wskazane urządzenia: ok. 72 dB);
po trzecie, na wyposażenie.

Jeśli w dalszym ciągu stoisz przed wyborem urządzenia czyszczącego, prześledź aktualny RANKING ODKURZACZY, sprawdź najnowsze OPINIE i dokonaj samodzielnej analizy!

Jaki odkurzacz wybrać ?
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria odkurzaczy

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany