Panele podłogowe cena

Panele podłogowe ceny

Ceny paneli podłogowych są zróżnicowane – wynoszą od 25 zł do nawet 150 zł za m². Dużą popularnością cieszą się panele drewniane. Do produkcji wykorzystuje się drewno ze szlachetnych gatunków – najczęściej dąb lub drewno egzotyczne. Część dekoracyjna od 2 do 4 mm daje się kilka razy lakierować. Największą zaletą takiego rozwiązania jest kontakt z naturalnym drewnem, możliwość naprawienia uszkodzeń i łatwość układania. Ceny wahają się od 60 do 400 zł/m².

Tanie panele

Panele na podłogę

Źródło obrazka: http://tophome.com.pl/files/panele_podlogowe2.jpg

Współczesny rynek oferuje nam bogatą ofertę tanich paneli. Panele podłogowe II klasy możemy kupić od 16 zł/m². Z kolei cena paneli pozaklasowych wynosi od 12 zł/m². Te drugie są idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach gospodarczych, domkach letniskowych, korytarzach i strychach. Za niewielkie pieniądze możemy ciekawie zagospodarować dane wnętrza.

Panele podłogowe cena

Panele podłogowe powinny być nie tylko estetyczne, ale też trwałe, bezpieczne i łatwe w montażu. Klienci obok wymienionych walorów, zwracają również uwagę na ich cenę. Znamienne, że jeśli chcemy, aby podłoga służyła nam przez długie lata, powinniśmy postawić na jakość. Im większa jakość, tym wyższa cena, a tym samym nasze pieniądze wyłożone na panele będą inwestycją na długie lata.

Panele cena

Różnice w cenach paneli są niekiedy bardzo duże. Co wpływa na ich koszt? O cenie paneli podłogowych decyduje pięć podstawowych parametrów: klasa użyteczności, klasa ścieralności, struktura, grubość paneli i system montażu.

Panele podłogowe allegro

Bogatą ofertę paneli podłogowych znajdziemy na allegro. Bez wychodzenia z domu kupimy produkt, który nas interesuje. Jest to sposób szybki, wygodny i niejednokrotnie tańszy niż w sklepie, nawet jeśli wliczymy koszty przesyłki. Kolejny plus stanowi możliwość zastanowienia się nad danym rodzajem paneli podłogowych bez pośpiechu i w każdej chwili – wystarczy włączyć komputer. Na allegro, obok paneli podłogowych wysokiej jakości, znajdziemy również duży wybór wzorów o powierzchni imitującej strukturę drewna i nieskomplikowanej technice układania – bez użycia kleju. Koszt montażu wynosi około 40 złotych.

Ceny paneli podłogowych

Panele podłogowe są szybkim i niezbyt drogim sposobem na wykończenie bądź renowację różnorodnych pomieszczeń. Dobrej jakości panele z dębu kosztują już od około 30 zł/m². Jednym z droższych jest dąb skandynawski – około 60 zł/m². W pomieszczeniach mieszkalnych doskonale prezentuje się dąb naturalny – od 60 zł/m². Jeśli wybierzemy dąb miodowy, nasze „cztery kąty” nabiorą ciepła. Przy jego zakupie musimy się liczyć z kosztami od 40 zł/m².

Producent paneli podłogowych

Przy wyborze paneli podłogowych kierujemy się opinią i znaną marką. Jednym z największych producentów płyt oraz wyrobów z drewna jest firma Kronopol, która powstała w 1994 roku. Jakość ich produktów jest doceniana przez wielu klientów. W Polsce podłoga laminowana zyskuje coraz większą popularność. Jej współwynalazcą jest firma Witex, mająca pona 30-letnie doświadczenie na rynku. Zaletą jest fakt, że udziela ona długich okresów gwarancji na produkty. Na Mazurach, dokładnie w Szczytnie, znanym producentem paneli podłogowych jest firma Euromix. Rozwija się prężnie między innymi w wyniku współpracy z innymi firmami: Jasam, Izobud, Storex.

Panele podłogowe ceny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria paneli podłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany