Panele winylowe na podłogę

Panele winylowe

Zaletą paneli winylowych jest to, że możemy je zamontować w każdym pomieszczeniu, nawet wilgotnym czy często użytkowanym. System montażu na tzw. „klik” zapewni niezwykle łatwą instalację. Nie musisz zaopatrzyć się w żadne specjalistyczne narzędzia ani klej. Istotne jest również, iż montaż paneli winylowych nie pozostawia w mieszkaniu nieporządku. Efekt końcowy na pewno zachwyci każdego. Rynek oferuje nam bogaty wybór wzorów i odcieni płyt winylowych. Mamy możliwość wyboru spośród kolorów jaskrawych, czarno-białych, awangardowych oraz wzorów naturalnych, takich jak kamień czy drewno. Jeśli zdecydujesz się na panele winylowe, połączysz funkcjonalność użytkowania podłogi z estetyką wnętrza.

Panele winylowe cena

Panele winylowe

Źródło obrazka: http://www.modernzemindizayn.com/DesktopModules/UrunListeleme1/resimler/506/buyuk/668298798_DESIGNline%20CONNECT%20LAGUNA%20stars_Desert%20Travertine%20(Wohnzimmer).jpg

Panele winylowe sprawdzą się w budynkach mieszkalnych oraz użytkowych. Łączą w sobie połączenie szyku i elegancji oraz komfortu, które zapewnia konstrukcja z podwójną warstwą korka. Jeśli wybierzemy ten rodzaj parkietu, obniżymy koszt przygotowania i instalacji oraz skrócimy czas montażu w stosunku do podłóg konwencjonalnych. Panele winylowe są trwałe i odporne, dlatego z powodzeniem możemy je zakładać w pomieszczeniach o dużej wilgotności lub tam, gdzie mamy styczność z wodą, np. w kuchni i łazience. Ich koszty są zróżnicowane. Za m² zapłacimy od około 50 zł do około 150zł – cena uzależniona jest przede wszystkim od struktury i klasy ścieralności deski.

Panele winylowe opinie

Opinie osób, które zdecydowały się na panele winylowe, są pochlebne. Przede wszystkim zwracają oni uwagę na ich funkcjonalność połączoną z elegancją. Dużym plusem jest ogromny wybór wzorów i odcieni. Są one doskonałym rozwiązaniem, gdy planujemy odnowienie mieszkania lub jeżeli często zmieniamy aranżację wnętrza. Panele winylowe możemy układać na już istniejącej posadzce, nie ryzykując jej uszkodzenia. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie „boją się” wody, dlatego możemy je ułożyć również w kuchni. Podsumowując, panele winylowe są solidne i trwałe, a także komfortowe i ciepłe.

Panele winylowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria paneli podłogowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany