Panele ścienne do przedpokoju

Panele boazeryjne

Panele ścienne to popularny sposób na aranżację mieszkania (panele stanowią alternatywę dla tradycyjnych elementów zdobniczych). Tej klasy materiał wykorzystywany bywa do dekoracji wszystkich pomieszczeń mieszkalnych (kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, przedpokój i inne).
Panele ścienne (do przedpokoju) produkowane są z plastiku, drewna bądź PCV (różnią się między sobą jedynie ceną, jakością i stylem). Nie polecane jest stosowanie (w przedpokoju) paneli szklanych (wskazane jest natomiast aplikowanie wszystkich innych typów paneli ściennych). Chcąc optycznie powiększyć przedpokój (zwłaszcza ten niewielki), należy zdecydować się na jasny odcień paneli.

Panele ścienne do przedpokoju

Panele do przedpokoju

Źródło obrazka: http://cdn23.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/t/7177/przedpokoj_na_dzien_dobry_ruchome_1166357.jpg

Panele boazeryjne stosowane bywają (zazwyczaj) w miejscach najbardziej narażonych na liczne zabrudzenia (tj. w przedpokojach).
Ww. materiał wykończeniowy to ekologiczne i estetyczne rozwiązanie aranżacyjne. Panele boazeryjne dostępne są w różnych dekorach, są nadto przeznaczone (przede wszystkim) do dekoracji powierzchni ściennych, mogą być montowane także na sufitach.

Panele boazeryjne mdf

Panele boazeryjne mdf stanowią innowacyjną odmianę typowych (tradycyjnych) boazerii (posiadają w sobie elegancję połączoną z trwałością). Tego typu element dekoracyjny nie jest wytwarzany z drewna, charakteryzuje go jednak istotna właściwość, mianowicie – nadaje się do malowania (nieestetycznie wyglądające panele ścienne można odmalować, dając im nowe życie i niewiarygodne piękno).

Panele ścienne w przedpokoju

Panele ścienne do przedpokoju (zalety):

– atrakcyjny, nowoczesny design;
– wysoka trwałość;
– elegancja połączona z funkcjonalnością;
– nieskomplikowany montaż;
– łatwa pielęgnacja (przybrudzone panele można ponownie pokryć dowolnym odcieniem farby);
– lekkość.

Panele boazeryjne
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria paneli ściennych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany