Panele gipsowe 3d

Panele gipsowe

Gips (jak powszechnie wiadomo) jest materiałem stosowanym od lat w budownictwie. Na współczesnym rynku, ww. tworzywo występuje w postaci paneli ściennych, płyt gipsowo – kartonowych, szpachli oraz mas tynkarskich.
Panele gipsowe są stosunkowo mniej popularne od wariantów plastikowych, drewnianych czy PCV.

Płytki gipsowe imitujące kamień

Panele ścienne gipsowe

Źródło obrazka: http://www.livebydesign.com/uploads/cache/647x431/d/2/d232781e679a92c9e12a7f755c757be2.jpg

Płytki gipsowe imitujące kamień to ciekawy sposób na aranżację altan oraz przedpokojów (tej klasy materiał charakteryzuje się bogatą paletą barw oraz faktur, cechuje go nadto atrakcyjny, oryginalny wygląd, toteż ostatnimi czasy, cieszy się sporym zainteresowaniem klientów). Plusem ww. produktu jest jego bezapelacyjna naturalność (tworzywo jest w pełni ekologiczne, nie zagraża środowisku, łatwo się rozkłada).

Panele ścienne – gipsowe

Panele ścienne – gipsowe (3d) są elementem dekoratywnym produkowanym w oparciu o gips (służą do aranżacji całych powierzchni ściennych, mogą być nadto odrębnym, samodzielnym zdobieniem).
Tej klasy panele gipsowe (trójwymiarowe warianty dekoracyjne) dostępne są (na rynku) w bogatej gamie kolorystycznej, polecane bywają do wystroju licznych pomieszczeń mieszkalnych bądź lokali użyteczności publicznej.
Ww. materiał produkowany bywa ze specjalnego rodzaju gipsu, wzmacnianego dodatkowo włóknem szklanym (przykładowy sposób wykonywania).
Obok opcji 3d, znajdziemy nadto panele ścienne (białe) charakteryzujące się oryginalnym wyglądem (tego typu panele są niezwykle stylowe i efektowne) oraz prostotą i mnogością zalet. Nie są wskazane jednak do aranżacji kuchni bądź łazienek (wilgoć skraca im życie). Co więcej, możemy zdecydować się na warianty styropianowe, które w nietuzinkowy sposób uatrakcyjniają nasze wnętrza.

Zobacz też:  Panele ścienne drewniane

Panele ścienne – styropianowe

Panele ścienne – gipsowe (zalety):

– funkcjonalność;
– szereg możliwości aranżacyjnych;
– oryginalność;
– atrakcyjny design;
– łatwy montaż.

Panele gipsowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Polish PL English EN German DE Dutch NL French FR Italian IT Spanish ES

Szukaj w serwisie

Galeria paneli ściennych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany