Baseny ogrodowe

Rozporowy czy stelażowy? Baseny Bestway

Chcesz stworzyć strefę relaksu w ogrodzie? Zależy ci na miejscu, w którym ochłodzisz się w upalne dni, ale gdzie w razie potrzeby dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie? W takim razie zwróć uwagę na baseny Bestway, które umożliwią ci wykreowanie takiego otoczenia.

basenwogrodzie

Wolnostojące baseny Bestway a baseny stacjonarne

Nie każdy może pozwolić sobie na basen stacjonarny. Taka inwestycja wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych, ale wiąże się także z koniecznością wygospodarowania dużej przestrzeni. Ponadto, decydując się na takie rozwiązanie, musisz liczyć się z faktem, że basen stacjonarny na stałe przywiązany będzie do jednego miejsca. 

Baseny Bestway ogrodowe są więc dobrą opcją dla każdego, kto chciałby mieć akwen w ogrodzie, a jednocześnie komu zależy na zminimalizowaniu kosztów i większej mobilności. 

Jaki basen ogrodowy przenośny wybrać?

Największą popularnością wśród basenów ogrodowych cieszą się:

  • baseny rozporowe,
  • baseny stelażowe,
  • baseny dmuchane.

Te ostatnie sprawdzą się szczególnie przy dzieciach – stanowią świetne źródło rozrywki, nadmuchane brzegi są miękkie, nie stanowią więc zagrożenia dla delikatnej skóry dziecka. Są też najtańsze, a ich rozstawienie czy złożenie zajmuje niewiele czasu. 

dziewczynkaprzybasenie

Baseny rozporowe dostępne są w wielu rozmiarach, łatwo go złożysz, a dzięki systemowi rozporowemu jest bardziej stabilny od dmuchanego. Sprawdzi się więc przy dorosłych użytkownikach, zarówno do relaksu jak i zabawy z dziećmi. 

Baseny stelażowe są najdroższą opcją z podanych, jednocześnie jednak najbardziej wytrzymałą. Z reguły są to bardzo duże i przestronne akweny, w których pomieści się kilka dorosłych osób. Dają też możliwość pływania, nurkowania oraz korzystania z akcesoriów wodnych, jak materace czy piłki plażowe. 

Ostatecznie wybór basenu ogrodowego zależy od tego, kto najczęściej będzie z niego korzystał i w jakim celu, a także od miejsca na działce, jakim dysponujesz. 

Dlaczego warto postawić na przenośny basen?

Przenośne baseny mają wiele zalet, a tą największą jest ich mobilność. Taki obiekt ustawisz w ogrodzie tam, gdzie najbardziej ci to odpowiada w danej chwili. Bez problemu go przestawisz (zwłaszcza basen dmuchany czy rozporowy). 

Baseny ogrodowe minimalizują również koszty konserwacji i zabezpieczania ich. Kiedy za oknem zrobi się chłodniej, złożysz taki obiekt i z powodzeniem schowasz w garażu czy piwnicy, by przeczekał tam sezon zimowy. Nie będziesz musiał więc zabezpieczać go dodatkowo przed śniegiem i mrozem. 

Poza tym, aby postawić przenośny basen w ogrodzie, nie potrzebujesz do tego firmy, która się tym zajmuje, ponieważ zrobisz to samodzielnie. 

Baseny Bestway na każdą kieszeń

Bestway to producent basenów ogrodowych, znany niemal na całym świecie. W jego ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, dzięki czemu z łatwością trafisz wśród modeli na ten, który spełni twoje oczekiwania i wymagania. 

Przekonaj się sam, jak niewiele dzieli cię od stworzenia w ogrodzie prawdziwej strefy relaksu z funkcjonalnym basenem. Szybko okaże się, że nie ma nic przyjemniejszego niż kąpiel w chłodnej wodzie podczas upalnych, letnich dni! Przenośny basen to minimum wysiłku z montażem i maksimum odpoczynku zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował.

Basen rozporowy czy stelażowy ?
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria placów zabaw

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany