Pojemnik plastikowy

Pojemniki plastikowe na żywność – co warto o nich wiedzieć?

Pojemniki plastikowe idealnie nadają się do przechowywania żywności w lodówkach oraz zamrażarkach; wiele pudełeczek daje również możliwość podgrzewania obiadów w kuchenkach mikrofalowych (mikrofalach). Przez wzgląd na fakt, że pojemniki są nad wyraz szczelne i wytrzymałe, możecie mieć Państwo pewność, że żywność znajdująca się w ich wnętrzu zachowa świeżość na dłużej. Pojemniki plastikowe to nieoceniona pomoc w każdej kuchni.

Zachęcamy do zakupu!

Pojemniki plastikowe na żywność – najważniejsze zalety:

Pojemniki Plastikowe

Źródło obrazka: http://www.quickanddirtytips.com/sites/default/files/images/6853/plastic-containers.jpg

BOGATY ASORTYMENT (a w nim: naczynia o różnych wielkościach, kształtach, pojemnościach i kolorach – na ogół zamykane przy pomocy pokryw).
ESTETYCZNY WYGLĄD PRODUKTÓW.
MOBILNOŚĆ – pojemniki plastikowe idealnie nadają się do przenoszenia żywności (można je zabrać m.in. w plener, do pracy, szkoły lub na uczelnię).
TRWAŁOŚĆ.
OCHRONA ŻYWNOŚCI PRZED ZEPSUCIEM CZY WYSYCHANIEM.
SZEROKIE ZASTOSOWANIE – pojemniki plastikowe można spotkać zarówno w domach, jak i w lokalach gastronomicznych (takich jak: restauracje, bary, stołówki, lokale typu fast – food czy firmy cateringowe).
MOŻLIWOŚĆ STOSOWANIA NACZYŃ W KUCHENKACH MIKROFALOWYCH (niektóre pojemniki nadają się do mikrofali).
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POJEDYNCZYCH SZTUK BĄDŹ CAŁYCH KOMPLETÓW.

Pojemniki plastikowe – nie tylko do kuchni…

Pojemniki plastikowe doskonale sprawdzają się w różnych rolach. Mogą np. służyć do magazynowania ubrań – bielizny, skarpetek, pościeli, zabawek, a także detergentów (m.in. proszku do prania). Spotkamy je również w garażach, piwnicach oraz wszelkiego typu schowkach – do przechowywania części, narzędzi lub sprzętów.

Cenieni producenci pojemników na żywność

Curver,
Domotti,
ZAT Artach.

Ceny pojemników plastikowych (do magazynowania żywności)

– Pojemnik kuchenny – plastikowy (1,6 l), idealny do przechowywania produktów sypkich lub ziół – cena za sztukę: 5.19 PLN.
– Plastikowy pojemnik na żywność o wymiarach: 19 cm x 10 cm x 12 cm – do postawienia na półce bądź wstawienia do szafki kuchennej (kolor: beż) – cena za sztukę: 8.25 PLN.

WARTO WIEDZIEĆ: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skonsultować się ze sprzedawcą.

Pojemniki plastikowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria pojemników

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany