Profile do glazury

Anodowane profile aluminiowe

Profile aluminiowe anodowane są jednymi z lepszych profili aluminiowych. W jakim celu przeprowadza się anodowanie? Proces anodowania ma na celu wytworzenie na profilach lub detalach pewnej powłoki ochronnej oraz nadanie właściwej gładkości każdemu profilowi.

Profile do glazury

Profile anodowane

Źródło obrazka: http://en.ledaluprofile.com/wp-content/uploads/2012/12/GARliano-Vetro-6-v2.jpg

Profile do glazury to bardzo użyteczny wynalazek. Mają one za zadanie zabezpieczanie krawędzi oraz powierzchni płytek. Profile zakańczają nawierzchnię płytki w miejscu, w którym styka się ona z wykładziną PCW lub dywanem. Delikatnie obramowują. Bez nich glazura lub terakota wyglądałaby zdecydowanie źle. Nie leżałaby w sposób pożądany, tworzyłyby się wybrzuszenia, a przecież tego żaden klient nie zaakceptuje.

Profile aluminiowe na zamówienie

Profile można kupować w sklepie, ale można również je zamówić. Zamawia się wtedy, gdy zależy nam na nietypowym rozmiarze nieobecnym w sprzedaży. Coraz więcej firm oferuje takie ekskluzywne profile, ponieważ jest to dla nich znaczące źródło dochodu. Poza tym reagują w ten sposób na oczekiwania coraz większej grupy konsumentów.

Profile do płytek

Profile do płytek mogą być w 2 wersjach: zewnętrzne lub wewnętrzne. Profile zabezpieczają płytki i ich krawędzie w miejscach styku z wykładzinami i dywanami. Bardzo efektownie oddzielają je od siebie.

Podsumowanie

Tradycyjnie już polecamy zakup profili dobrej jakości profili w renomowanych sklepach, które oferują nie tylko sprzedaż, lecz także cięcie i gięcie lub przycięcie na pożądany wymiar profili. Na pewno tego rodzaju usługodawca spełni wysokie oczekiwania każdego klienta.

Profile aluminiowe anodowane
Tagi wpisu:

Zobacz też

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria profili aluminiowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany