Profile do szaf

Profil do drzwi przesuwnych

Profile do szaf, komód, terakoty, glazury, płytek to tylko kilka rodzajów tego typu zastosowań profili. Warto kupić również profile do drzwi przesuwnych. Klient ma możliwość wyboru kształtu oraz rodzaju profili do drzwi produkowanych na jego zamówienie.

Profile do szaf

Profile do drzwi przesuwanych

Źródło obrazka: http://img.archiexpo.es/images_ae/photo-g/puertas-correderas-dobles-vidriadas-50737-2228109.jpg

Profile do szaf mogą być kwadratowe lub prostokątne, matowe lub połyskliwe. Najnowsze profile mają kształt stożków. Każdy klient samodzielnie dobiera profil do szafy produkowanej dla niego na zamówienie. Jeśli jednak jest to szafa gotowa, to profile wybiera producent, a klient kupuje gotowy produkt czyli mebel. Zalecane są piaskowane profile aluminiowe, ponieważ ich jakość i wytrzymałość są bardzo wysokie. Cena nie należy do najniższych, ale komfort użytkowania jest znakomity.

Profile do kabin prysznicowych

Do kabin prysznicowych można zamontować profile poszerzające, które wpływają na komfort użytkowania, bo ułatwiają otwieranie drzwi kabiny. Cena niska nie jest, bo wynosi od 110 do ponad 200 złotych, ale wiadomo, że płaci się za nowoczesność oraz jakość.

Podsumowanie

Podsumowanie może być jedno: profile to konieczność, a nie chwilowa moda czy kaprys. Profile pozwalają na komfortowe użytkowanie każdego mebla, kabin prysznicowych, glazury i teraktoty. Oznacza to, że montuje się je praktycznie w całym mieszkaniu, w różnych jego miejscach. Polecamy zatem dokładne rozeznanie i zakup produktu wysokiej jakości. Cena określa jakość – to stara jak świat prawda.

Profile do drzwi przesuwnych
Tagi wpisu:

Zobacz też

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria profili aluminiowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany