Profile zamknięte

Profil aluminiowy zamknięty

Profil aluminiowy zamknięty to produkt niestandardowy. Może on być anodowany lub nie. Może mieć wymiar 12 x 12 x 1 milimetr lub 40 x 40 x 3 milimetry. Ceny nie są wysokie, bo oscylują wokół 26-40 złotych polskich, ale ich jakość jest bardzo dobra. Warto zatem wziąć pod uwagę zakup tego właśnie produktu.

Profile zamknięte

Standardowa długość tego profilu wynosi 1 lub 1,2 metra bieżącego. Dostępne są one w każdym sklepie internetowym oraz tradycyjnym oferującym podobne produkty

Wymiary profilu zamkniętego

Wymiary profilu zamkniętego są dość typowe. Wynoszą około 1 metra bieżącego i mają wymiary 40 x 40 x 3 milimetry lub 12 x 12 x 1 milimetr. Może to także być 15 x 15 x 1,5 milimetra lub 18 x 18 x 1 milimetr. Jak zatem widać parametrów jest co najmniej kilka. Można zamawiać również inne wymiary profilu zamkniętego, ale to już do ustalenia z producentem.

Profile zamknięte kwadratowe

Profil zamknięty

Źródło obrazka: http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/83/36/65/3583366584

Profile zamknięte kwadratowe to codzienność rynku profilów. Ich cena to kilkadziesiąt złotych, ale jakość jest bardzo wysoka. Zatem relacja ceny do jakości jest bardzo dobra. Ceny wahają się od 11 złotych aż do ponad 60 złotych za metr bieżący. Wiele zależny od tego, czy są one anodowane, jakie mają przekroje oraz kto je produkuje.

Podsumowanie

Podsumowanie może być tylko jedno: rozwaga, rozeznanie rynku i rozmowa z fachowcami pozwolą wybrać najlepszy produkt, którym będziemy cieszyć się przez bardzo długie lata. Jeśli nie znajdziemy od razu produktu najlepszej jakości, nie martwmy się. Na pewno prędzej czy później wyszukamy najciekawszy produkt.

Profil zamknięty
Tagi wpisu:

Zobacz też

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria profili aluminiowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany