Profile meblowe

Profile meblowe z aluminium

Profile aluminiowe są często kupowane przez firmy oraz odbiorców indywidualnych. Mogą to być profile anodowane, mające kolor naturalnego aluminium. Porządne firmy oferują długą, bo aż pięcioletnią gwarancję. Maksymalna grubość wypełnienia wynosi niespełna 10 milimetrów. Na specjalne zamówienie producenci są gotowi anodować profile na brązowo, czarno lub różne odcienie brązu. Takie anodowanie nie jest koniecznością, ale czasem firmy specjalnie o nie proszą.

Profile do mebli

Profile do mebli

Źródło obrazka: http://i01.i.aliimg.com/img/pb/787/202/392/392202787_940.jpg

Firmy produkujące profile do mebli sprzedają również inne rodzaje profili. Wiadomo, że im szerszy zakres oferowanego towaru, tym większa szansa na zwiększenie sprzedaży i większe zainteresowanie ze strony klientów. Aluminiowe listwy wykończeniowe to dodatek niedrogi, bo zaledwie niespełna 12 złotych brutto za pojedynczy egzemplarz. Listwy boczne do blatów mają tak wiele kolorów, że aż w głowie się kręci – od kremowego poprzez złoty, żółty, jasnozielony, brązowy, szary aż do głębokiej czerni. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, jest w stanie znaleźć coś interesującego dla siebie.

Profile meblowe

Profile meblowe oferują wiele możliwości aranżowania mebli w danym domu, biurze, firmie lub nawet w fabryce. Przecież tam także dostępne są meble. Największe firmy oferują nawet 100 rodzajów profilów meblowych oraz listew wykończeniowych do mebli.

Profile meblowe aluminiowe

Profile meblowe aluminiowe stanowią podstawę działania co najmniej kilku niewielkich firm na polskim rynku. Wpływa to na zróżnicowanie cen oraz konkurencyjność. Zatem zalecamy wszystkim dokładne rozeznanie na rynku, a dopiero później kupowanie określonych profilów. Rozmowa z ekspertami również będzie pomocna.

Profile aluminiowe meblowe
Tagi wpisu:

Zobacz też

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria profili aluminiowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany