Ręczniki z kapturkiem

Czas na miłe otulenie…

Czas po kąpieli jest doskonałym momentem na otulenie dziecka mięciutkim ręczniczkiem. W tym artykule pragniemy zaprezentować Państwu najważniejsze zalety okryć dla niemowląt oraz zachęcić do zakupu jednego z modeli.

Zalety ręczniczków

Jedną z podstawowych zalet ręczniczków z kapturkiem jest ich wyjątkowa miękkość. Przytulne okrycia zapewniają maksimum bezpieczeństwa i komfortu oraz umilają maluszkom codzienny rytuał kąpieli. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, można również zdecydować się na ręcznik z personalizowanym haftem. Okrycia z kapturkiem doskonale chłoną wodę, są przyjemne w dotyku, a także nie podrażniają delikatnej skóry dzieci. Dodatkowym walorem jest fakt, że wykazują szereg właściwości antybakteryjnych – mogą być używane zarówno przez alergików, jak i niemowlęta posiadające bardzo wrażliwą skórę.

Materiał wykonania

Źródło obrazka: https://babydotdot.com/wp-content/uploads/2017/01/best-baby-towels-and-washcloths.jpg

Mięciusieńkie ręczniczki z kapturkiem wykonane są na ogół z najwyższej jakości bawełny. Można również spotkać cieplutkie modele z włókien bambusowych (ręczniczki bambusowe).

Dostępne wymiary ręczniczków

– 65 x 125 cm
– 74 x 74 cm
– 75 x 80 cm
– 100 x 100 cm (ręcznik 100 x 100 cm posłuży maluszkowi przez bardzo długi okres czasu)

Ceny

– Ręcznik kąpielowy z kapturkiem BŁĘKITNY, wykonany z chłonnej i miękkiej bawełny – cena za sztukę: 91.99 PLN.
– Bambusowy ręcznik z kapturkiem o wymiarach: 65 x 125 cm (kolor: ecru) – cena za sztukę: 114.50 PLN.
– Ręcznik z kapturkiem dla niemowląt – BIAŁY, CZERWONY BĄDŹ RÓŻOWY – dla dzieci 0 – 12 miesięcy – cena za sztukę: 199.90 PLN.

UWAGA: Wszystkie ceny podane w tabelce mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w myśl art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Ręcznik z kapturkiem
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria ręczników

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany