Ręczniki z mikrofibry

Ręczniki z mikrofibry – czym się charakteryzują?

Ręczniki z mikrofibry charakteryzują się dużą wchłanialnością wody. Produkty rekomendowane są dla sportowców, ale także osób aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportowe. Okrycia z mikrofibry posiadają właściwości szybkoschnące – wchłaniają 6/7 razy więcej wody niż same ważą, natomiast mikrofibra wykazuje szereg właściwości antybakteryjnych i antyalergicznych.

Co to jest mikrofibra?

Mikrofibra jest rodzajem włókna o grubości poniżej 10 mikrometrów. A prościej? Prościej – to mieszanka poliestru i nylonu. Mikrofibra dzieli się na płaską i frotte, natomiast frotte na pętelkową i pluszową.

Zalety ręczników z mikrofibry

Źródło obrazka: http://pamperedballs.com/wp-content/uploads/2014/01/Microfiber-Towel.jpg

Ręczniki z mikrofibry doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Są niezastąpione m.in. na basenie, nad morzem, na campingu, plaży oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wytarcia nóg bądź innych partii ciała. Wyroby z mikrofibry dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej (do wyboru: wersje niebieskie, turkusowe, białe, grafitowe, zielone, różowe i fioletowe). Ręczniki mogą posiadać także ciekawe motywy ozdobne, takie jak: konie, delfiny, leopardy i inne.

Produkty z mikrofibry nie podrażniają skóry, ponadto – są bardzo przyjemne w dotyku. Istotną zaletą ręczników jest także fakt, że zajmują stosunkowo niewiele miejsca – zarówno w szafce (w domu), jak i w walizce podróżnej. Dodajmy jeszcze, że ręczniki tej klasy nie prują się oraz nie ścierają, co więcej – są bardzo lekkie i sprężyste.

UWAGA!

RĘCZNIKÓW Z MIKROFIBRY NIE NALEŻY PRAĆ Z INNYMI RZECZAMI, PRASOWAĆ ORAZ SUSZYĆ W SUSZARCE BĘBNOWEJ. NIE WOLNO RÓWNIEŻ STOSOWAĆ WYBIELACZY!

Ceny ręczników z mikrofibry

– Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry o wadze: 60 g, wyposażony w tasiemkę zapinaną na zatrzask (wymiary: 60 cm x 30 cm) – cena za sztukę: 38.25 zł.
– Ręcznik z mikrofibry o długości: 160 cm i szerokości: 80 cm (100% poliester) – cena za sztukę: 94.95 zł z podatkiem VAT.

WAŻNE: Ceny przedstawione w artykule nie stanowią oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Podsumowanie – czyli ręcznik z mikrofibry w czterech słowach:

lekki (ręcznik można nosić w jednej ręce),
szybkoschnący,
bardzo chłonny,
kompaktowy.

UWAGA!

OPINIE DOTYCZĄCE RĘCZNIKÓW Z MIKROFIBRY ZNAJDĄ PAŃSTWO W INTERNECIE!

Ręcznik z mikrofibry
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria ręczników

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany