Ręcznik bambusowy

Czym charakteryzują się ręczniki bambusowe?

Ręczniki bambusowe charakteryzują się przyjemną miękkością, zapewniającą klientom maksimum komfortu. Eleganckie otulacze sprawdzają się w każdych warunkach (w domu, saunie, na basenie), a dodatkowo – pełnią funkcję dekoracyjną – w każdej łazience. Kup ręcznik bambusowy już teraz i przekonaj się sama.

Zalety ręczników z włókien bambusowych

Za jedną z najważniejszych zalet ręczników bambusowych uważa się ich wyjątkową chłonność (nawet cztery razy większą niż bawełna). Bambus, a właśc. włókna bambusowe – posiadają szereg właściwości antybakteryjnych, antygrzybicznych i antyalergicznych, dzięki czemu są rekomendowane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (w tym także dla alergików). Ręczniki z włókien bambusowych dostępne są w szerokiej gamie kolorów, można również zdecydować się na wersję z haftem. Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za kupnem ręcznika bambusowego jest fakt, że otulacz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Jak dbać o ręczniki z włókien bambusowych?

Źródło obrazka: https://schweitzerlinen.com/uploads/products/BambooTWLS_2.jpg

Ręczniki wykonane z włókien bambusowych należy prać w temp. 40º C (pranie delikatne). A płukanie? Większość producentów ręczników nie zaleca stosowania zmiękczających płynów do płukania tkanin. Powód? Nadmieniony rodzaj detergentów może sprawić, że otwory we włóknach bambusowych zostaną zablokowane, a zablokowane włókna = mniejsza chłonność.

Rozmiary do wyboru

– 50 x 100 cm
– 70 x 140 cm
– 100 x 150 cm

Ceny ręczników bambusowych

– Ręcznik bambusowy – 50 x 100 cm – odpowiedni dla alergików oraz osób z wrażliwą skórą – cena: 49.60 zł/szt.
– Bambusowy ręcznik z kapturkiem dla dzieci w wieku: 3 – 10 lat (wymiary: 70 x 140 cm) – cena: 69.99 zł/szt.

WAŻNE: Wszystkie ceny podane w tabelce mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

OPINIE NA TEMAT WYROBÓW BAMBUSOWYCH MOŻNA ZNALEŹĆ W INTERNECIE!

Ręczniki bambusowe
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria ręczników

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany