Stoliki barowy

Stół barowy – jaki to rodzaj stołu?

Stół barowy jest meblem o charakterystycznym, wydłużonym kształcie. Warto podkreślić, że tego rodzaju stoły są wykorzystywane do oddzielania jadalni lub salonu od części kuchennej. Stoły barowe można bardzo często znaleźć w małych, nieustawnych kuchniach, w których nie ma miejsca na postawienie tradycyjnego stołu.

Różne odmiany stołów barowych

stolik barowy
Źródło obrazka: https://kindi.me/?i=10826&s=shankhtech.com

Stoły barowe zazwyczaj posiadają kamienne lub drewniane blaty, przytwierdzone do drewnianych konstrukcji. Należy wiedzieć, że meble przeznaczone do domów są zazwyczaj dużo lżejsze niż te, które znajdziemy w lokalach gastronomicznych. Ciekawym rozwiązaniem może być także stolik, w którym materiałem konstrukcyjnym jest aluminium.

Sam stół nie wystarczy…

Stół/Stolik barowy (wysoki) będzie świetnie pasował do kuchni, w której królują nowoczesne meble oraz dodatki. Warto jednak zaznaczyć, że sam stolik to nie wszystko… Co jeszcze będzie nam potrzebne? Bardzo ważnym dopełnieniem stołu barowego są… krzesła barowe – popularnie nazywane hokerami.

Dostępne wymiary stołów barowych

SZEROKOŚĆ x WYSOKOŚĆ x GŁĘBOKOŚĆ:

  • 60 cm x 110 cm x 60 cm,
  • 115 cm x 102,7 cm x 50 cm,
  • 115 cm x 103 cm x 50 cm

Poznaj ceny stołów barowych

  • Biały stół barowy z brązowym blatem, wykonany z melaminy oraz płyty pilśniowej – cena: 479.00 PLN.
  • Wysoki stół barowy wykonany z robinii akacjowej (zastosowanie: prywatne ogródki oraz tarasy, a także obiekty gastronomiczne, m.in. restauracje, kawiarnie, puby, karczmy, zajazdy, hotele) – cena brutto: 545.00 PLN.

UWAGA,
UWAGA!

Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.

Stolik barowy
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stolików

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany