Stoliki do łóżka

Śniadanie podano…

Śniadanie podane do łóżka kojarzy się większości z beztroską, leniuchowaniem, a także dniem… wolnym od pracy. Dodajmy, że jest to również doskonały czas na pogaduszki z rodziną. A zatem… Każdy, kto uwielbia zjeść „coś” pysznego w łóżku – na poduszce, powinien zdecydować się na zakup praktycznego stolika – najlepiej dla dwóch osób.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie stolika do łóżka?

stolik do lozka
Źródło obrazka: https://www.atkinandthyme.co.uk/barcelona-bedside-table.html

W pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy dany stolik nadaje się do postawienia na kolanach. Bardzo ważne jest, aby mebel był stabilny, a także odporny na wysoką temperaturę. W drugiej kolejności można (a wręcz trzeba) zwrócić uwagę na aspekt wizualno – dekoracyjny. Dodajmy, że stolik do łóżka powinien pasować do naszych ścian, tapet, mebli oraz… indywidualnych zapatrywań.

Stolik do zadań „specjalnych”

Stolik do łóżka wspaniale odnajduje się w roli podstawki pod jedzenie – zwłaszcza pod przepyszne, parujące śniadanie. Warto jednak wiedzieć, że ta sama taca (wykonana z drewna lub plastiku) spełnia także szereg innych funkcji. Jakich? Po pierwsze, stolik służy jako podkładka pod laptopa – od dziś koniec z przegrzewaniem się komputera, a także szybkim wyczerpywaniem baterii. Po drugie, jest nieocenionym wsparciem w przypadku osób starszych oraz chorych.

Stoliki do łóżka w różnych odsłonach

 • Stoliki drewniane.
  Wykonane m.in. z drewna bambusowego, dębowego lub bukowego.
 • Stoliki plastikowe.
  Doskonałe nie tylko do łóżka…
  Uwaga! Wersja plastikowa sprawdzi się także w wannie.
 • Stoliki metalowe.
  Idealne do łóżka oraz… wanny.

Zestawienie orientacyjnych cen stolików do łóżka

 • Składany stolik pod laptopa/Taca śniadaniowa do łóżka (całość wykonana z drewna bambusowego) – cena brutto: 79.99 PLN + koszty wysyłki.
 • Stolik wielofunkcyjny na łóżko (o wys.: 25 cm), wyposażony w regulowany blat – cena: 97.96 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.

Stolik do łóżka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stolików

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany