Stoliki do przedpokoju

Przedpokój – wizytówka każdego domu

Przedpokój jest wnętrzem, które zasługuje na szczególną oprawę. Jak powszechnie wiadomo, pomieszczenie (nazywane także holem) stanowi wizytówką każdego domu. Mając na względzie przytoczony fakt, warto zdecydować się na praktyczny, a jednocześnie bardzo dekoracyjny stolik przedpokojowy. W tym artykule podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wyborze mebla, a także w jakich stylach zostały wykonane eleganckie stoliczki.

Cechy idealnego stolika do przedpokoju

stolik na przedpokoj
Źródło obrazka: https://sunrisesunspa.com/product/bon-augure-industrial-console-sofa-table-3-tier-horizontal-entry-tables-with-open-shelf-rustic-entryway-hallway-table-for-living-room-47-inch-rustic-oak/

Stolik do przedpokoju powinien charakteryzować się funkcjonalnością, a także eleganckim wyglądem – konsolka ma za zadanie przyciągać uwagę gości. Bardzo ważne jest, aby mebel posiadał przynajmniej jedną praktyczną szufladę, do której będzie można włożyć m.in. klucze od mieszkania oraz drobne przedmioty. A blat? Na blacie warto postawić bukiet ulubionych, pachnących kwiatów.

Stoliki do przedpokoju w różnych stylach

1). Stoliki klasyczne.

  • Propozycja: stolik o stonowanym kolorze. Do wyboru: biały, beżowy lub w naturalnym odcieniu drewna.

2). Stoliki do przedpokoju w stylu modern.

  • Propozycja: stolik stworzony z połączenia naturalnego drewna oraz ciemnego metalu.
    3). Stoliki do przedpokoju w stylu glamour.
  • Propozycja: stolik wyposażony w lustrzane fronty.

Dostępne wymiary stoliczków

DŁUGOŚĆ x SZEROKOŚĆ x WYSOKOŚĆ:

  • 60 cm x 60 cm x 50 – 65 cm,
  • 80 cm x 40 cm x 78 cm,
  • 90 cm x 34,5 cm x 73 cm.

Zestawienie cen stolików do przedpokoju

  • Stolik do przedpokoju wykonany z metalu, dodatkowo – wyposażony w szklany blat (wymiary produktu: szer.- 68 cm x wys.- 65 cm x gł.- 35 cm) – cena: 154.00 PLN.
  • Stolik typu konsola w kolorze białym, wyposażony w szufladę oraz brązowy blat (kształt: półokrągły) – cena: 299.00 PLN.

TO WAŻNE: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Stolik do przedpokoju
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stolików

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany