Stoliki nocne

Stolik nocny: czy będzie pomocny?

Sypialnia (a właśc. pokój sypialny z co najmniej jednym łóżkiem) jest miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, a także bezpiecznie. Swobodnie? To znaczy jak? Przede wszystkim bez skrępowania, po prostu… dobrze. Bardzo ważne jest zatem, aby obok naszego łóżka znajdował się praktyczny stolik nocny, na którym będzie można postawić szklankę wody lub położyć okulary.

Stoliki nocne w różnych odsłonach

stolik nocny
Źródło obrazka: https://dreamfurnishings.co.uk/camel-group-storm-bedroom-group-6052

1). Stolik nocny z praktyczną szufladą.
Po co szuflada? To proste! W szufladzie będzie można bezpiecznie przechowywać lekarstwa, pamiątki, a także drobne przedmioty.

2). Stolik nocny z półeczką.
Na półeczce, która zazwyczaj znajduje się pod blatem, będziemy mogli położyć ulubioną książkę, okulary lub kolorowe czasopisma.

3). Stolik nocny wykonany z niepotrzebnej, drewnianej skrzynki.
Stolik ze skrzynki będzie oryginalnym uzupełnieniem każdej sypialni.
UWAGA: mebelek można na przykład pomalować na biały kolor.

Stoliki nocne: gdzie będą pomocne?

Stoliki nocne wspaniale odnajdą się w sypialnych urządzonych w różnych stylach (skandynawskim, prowansalskim, klasycznym). Bardzo ważne jest jednak, aby dany mebel całkowicie wpasował się w charakter pomieszczenia. W sypialniach utrzymanych w stylu skandynawskim najlepiej będą wyglądały stoliki białe. Dodajmy jednak, że stolik skandynawski może być także pomalowany na błękitny kolor. Osoby, które preferują styl nowoczesny lub industrialny, mogą natomiast zdecydować się na stolik wykonany z metalu. A styl boho? We wnętrzach urządzonych w stylu boho najlepiej sprawdzą się stoliki wykonane z drewna lub wikliny.

Wymiary stolików nocnych: poznaj je, zanim zdecydujesz się na konkretny model

SZEROKOŚĆ x GŁĘBOKOŚĆ x WYSOKOŚĆ:

  • 45 cm x 36 cm x 55 cm,
  • 49,5 cm x 40 cm x 40 cm,
  • 51 cm x 43 cm x 45 cm.

Na koniec: cennik produktów

Poniżej znajduje się zestawienie orientacyjnych cen stolików nocnych:

  • Klasyczny, prowansalski stolik nocny w kolorze białym – z półką oraz małą szufladą pod blatem (wysokość: 45 cm) – cena: 165.00 PLN + DOSTAWA.
  • Stolik nocny – czarny (z jedną szufladą), przeznaczony do samodzielnego montażu – cena: 175.00 PLN/szt.

WARTO WIEDZIEĆ: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie celom poglądowym.

Stolik nocny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stolików

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany