Stoliki turystyczne

Stolik turystyczny: połączenie funkcjonalności z estetycznym wyglądem

Wraz z nadejściem długo wyczekiwanej wiosny, przychodzi czas na pierwsze grillowanie oraz biwakowanie na świeżym powietrzu – można na przykład wyjechać na działkę lub rozpalić ognisko w grodzie. Bardzo ważnym elementem każdego spotkania (z rodziną lub przyjaciółmi) jest stolik biwakowy, który umożliwia wygodne ustawienie talerzyków, kubeczków oraz produktów żywnościowych. Sprawdźmy zatem, jakie są najczęściej występujące rodzaje stolików turystycznych.

Podział stolików turystycznych ze względu na rodzaj zastosowanego materiału

stolik turystyczny
Źródło obrazka: https://society6.com/product/tourist-destination-statue-of-liberty-style_side-table

1). Stoliki plastikowe.

 • Lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe. Można je nosić w plecaku lub zaczepione do plecaka.
  2). Stoliki wykonane z metalu.
 • Bardzo łatwe w transporcie.
  3). Stoliki drewniane.
 • Najcięższe z dostępnych modeli.
  4). Stoliki aluminiowe.
 • Niezwykle lekkie, idealne na wyprawy za miasto.

Dlaczego warto zdecydować się na stolik turystyczny?

Stoliki turystyczne są meblami charakteryzującymi się dużą poręcznością – w większości przypadków są to meble składane, posiadające niewielką wagę. Ciekawostką może być fakt, że niektóre stoliki (po złożeniu) nadają się do noszenia zarówno w torbie, jak i w plecaku.

Zestawienie orientacyjnych cen stolików turystycznych

 • Stolik turystyczny w kolorze zielonym, przeznaczony do stosowania w ogrodzie, na tarasie, na balkonie, a także w plenerze (materiał wykonania: metal, tworzywo sztuczne) – cena: 45.98 zł z VAT 23%.
 • Składany stolik piknikowy/turystyczny – z czterema miejscami siedzącymi oraz otworem na parasolkę (materiał wykonania: drewno) – cena brutto: 279.00 zł.

WARTO WIEDZIEĆ: Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa.

Stolik turystyczny
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stolików

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany