Hokery barowe

Co to jest hoker?

Hoker jest wysokim stołkiem (krzesłem) barowym, umieszczanym przy wysokim blacie – 100 – 120 cm.

Należy wspomnieć, że dzisiejsze hokery są wyposażone w podłokietniki, a także niskie oparcia, bywają też obrotowe lub nie.

Podział hokerów ze względu na materiał wykonania

hokery
Źródło obrazka: https://www.wayfair.com/furniture/pdx/charlton-home-westerman-bar-counter-swivel-stool-w000072307.html

  • Hokery drewniane.
  • Idealne do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym, ekologicznym lub naturalnym.
  • Hokery plastikowe – barowe.
  • Bardzo funkcjonalne.
  • Hokery metalowe.
  • Świetnie korespondujące z nowoczesnym wystrojem kuchni.
  • Hokery (stołki) skórzane.
  • Niezwykle dekoracyjne.

Hoker kuchenny: co powinieneś o nim wiedzieć?

Hoker kuchenny jest meblem, który charakteryzuje się wieloma zaletami – jest elegancki, funkcjonalny, a także uniwersalny – świetnie sprawdzi się zarówno w dużej, jak i małej kuchni. Bardzo ważne jest, aby hoker, a właśc. jego oparcie – było odpowiednio wyprofilowane. To znacznie uprzyjemni Państwu odpoczynek…

Poznaj hokery w różnych stylach

1). Hokery utrzymane w stylu skandynawskim – polecane do kuchni, barów, a także restauracji.

2). Hokery w stylu industrialnym – wyróżniające się designerską surowością.

3). Hokery stworzone z myślą o osobach uwielbiających styl glamour – bardzo dekoracyjne, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością.

4). Hokery barowe – nowoczesne – tworzone z połączenia drewna, metalu oraz tworzyw sztucznych.

Hoker hokerowi nierówny…

Hokery (taborety) barowe mogą różnić się między sobą wysokością, a także szerokością. W chwili obecnej możecie Państwo zdecydować się na hokery o wys. 65 cm lub na hokery o wys. 100 cm – idealne dla osób preferujących stołki w wersji maxi. Należy również wspomnieć, że między ladą (blatem) a siedziskiem powinno być ok. 20 – 30 cm wolnej przestrzeni (luzu) – wolna przestrzeń sprawi, że będziemy mogli swobodnie usiąść przy drinku…

Standardowa szerokość hokerów wynosi 40 cm, zdarzają się jednak krzesła o nieco szerszych siedziskach. Kolejną kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę jest odległość pomiędzy hokerami. Dodajmy, że ta powinna wynosić minimum 60 cm. W przypadku hokerów z podłokietnikami będzie wymagana większa przestrzeń – ok. 80 cm.

Do kuchni lub jadalni: sprawdź, ile kosztują nowoczesne hokery

  • Hoker kuchenny w kolorze białym (biały), wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (wys. maksymalna: 102 cm) – cena: 119.00 PLN.
  • Oryginalny hoker w kolorze czarnym (czarny), wsparty na czterech zwężających się ku dołowi nogach – cena brutto: 266.00 PLN.

WARTO WIEDZIEĆ: Podany cennik nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się sprzedawcą.

Hokery kuchenne (nowoczesne, drewniane lub utrzymane w stylu skandynawskim) wspaniale prezentują się we wnętrzach. Warto zdecydować się na jeden z dostępnych modeli!

Hokery
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stołków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany