Stołki do pianina

Stołek (taboret) do pianina: czym charakteryzuje się ten mebel?

Stołek do pianina jest meblem wykonanym z drewna, najczęściej tapicerowanym. Należy jednak wspomnieć, że dużym zainteresowaniem cieszą się także taborety ze stali – bardzo wygodne, estetyczne, wyposażone w regulację wysokości.

Lista 7. najważniejszych zalet stołków do pianina

stolek do pianina
Źródło obrazka: https://www.thepianoshopbath.co.uk/pianos/piano-stools-and-accessories/piano-stools-and-accessories-piano-stools/duet-concert-piano-stool-in-black/

1). RÓŻNORODNY ASORTYMENT (a w nim: eleganckie, klasyczne stołki/ławy, a także taborety wykonane ze stali). Dodajmy, że taborety mogą obrotowe lub nie.
2). ŁATWY MONTAŻ.
3). WYSOKA STABILNOŚĆ.
4). DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA PIANISTÓW, MUZYKÓW, ZESPOŁÓW ORAZ MIŁOŚNIKÓW MUZYKI.
5). DODATKOWE UPRAWNIENIA, KTÓRE MOGĄ WPŁYNĄĆ NA KOMFORT PRACY. WŚRÓD NICH NALEŻY WYRÓŻNIĆ: praktyczny schowek, regulowane siedzisko oraz antypoślizgowe, gumowe nakładki – zapewniające stabilność, a także chroniące podłogę przed zarysowaniami.
6). STONOWANA KOLORYSTYKA.
7). LEKKOŚĆ, A TAKŻE ŁATWOŚĆ PRZENOSZENIA (głównie w przypadku stołków wykonanych ze stali).

Dodajmy jeszcze, że większość taboretów została wyprodukowana w Polsce.

Wymiary stołka: przykład dla celów orientacyjnych

Długość x szerokość x wysokość:

  • 62 cm x 33 cm x 11 cm

Ceny stołków (taboretów) do pianina: sprawdź je, zanim zdecydujesz się na konkretny model

  • Taboret do pianina i keyboardu – z regulowaną wysokością (materiał wykonania: stal, bawełna: 5%, poliester: 10%, PCV: 85%) – cena produktu: 83.90 PLN.
  • Taboret/Ława do pianina/fortepianu w kolorze czarnym, wykonany z twardego, masywnego drewna (nogi), a także z ekoskóry i pianki (powierzchnia) – cena produktu: 286.99 PLN.

TO WAŻNE: Cennik podany na stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej, dlatego przed dokonaniem zakupu należy skontaktować się ze sprzedawcą.

Taboret do piania w wersji obrotowej (obrotowy) jest meblem przystosowanym do siedzenia przy pianinie lub fortepianie – warto mieć go w swoim domu lub pracowni!

Stołek do pianina
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria stołków

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany