Sufit w salonie

Sufit w salonie

Sufit podwieszany prezentuje się wspaniale (oryginalnie) zarówno w kuchni, łazience, pokoju dziennym jak i w salonie. Tego rodzaju aranżacja przykuwa wzrok swą niebanalną konstrukcją, pozwala nadto ukryć nieestetyczne elementy instalacyjne.
Sufit w salonie nie musi być wcale biały, nudny i mało atrakcyjny. Na współczesnym rynku znajdziemy bardzo wiele technik dekoracyjnych, dzięki którym nasze wnętrze (salon) stanie się obiektem westchnień każdego gościa (i domownika).

Sufit podwieszany w salonie

Sufit w salonie

Źródło obrazka: http://www.homerevo.com/wp-content/uploads/Modern-6-150smq-Living-Room-Design-Layout-Ceiling-Picture.jpg

Sufit podwieszany w salonie (zalety):

– dodatkowa przestrzeń na przewody klimatyzacyjne bądź wentylacyjne;
– bardzo wiele interesujących (oryginalnych) wzorów do wyboru;
– możność regulowania odstępu od stropu;
– walory akustyczne (możliwość wyciszenia wnętrza);
– podwyższenie klasy odporności ogniowej;
– uatrakcyjnienie pomieszczenia;
– zatuszowanie niedoskonałości sufitu.

Ww. materiał dekoracyjny (sufit podwieszany) wykorzystywany bywa do aranżacji licznych wnętrz usytuowanych w domach jednorodzinnych bądź kamienicach. Stosuje się go nadto do wystroju restauracji, hoteli itp., w celu upiększenia danego wnętrza (wykładowego, wypoczynkowego, tudzież rozrywkowego). Najlepiej prezentują się warianty kilkupoziomowe (z wymyślnie uformowanymi podcieniami, skosami lub łukami). Obniżany sufit stanowi alternatywę dla typowych sufitów.

Sufity podwieszane w salonie

Sufity podwieszane, zwłaszcza te umiejscowione w salonie, winny być wyposażone w przytulne oświetlenie (na przykład w oświetlenie led). Dzięki takiemu zabiegowi, wnętrze zmieni się nie do poznania (pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru). Stosowne lampy oraz lustra, dadzą nam możliwość osiągnięcia niebanalnych efektów gry światłem i cieniem (magiczne iluminacje).
Jeśli masz ciekawy pomysł na sufit w salonie, nie wiesz jednak czy warto urzeczywistnić taką fantazję, po prostu zapytaj eksperta (być może twoja koncepcja będzie strzałem w dziesiątkę).

Sufit podwieszany w przedpokoju

Sufit podwieszany wygląda niezwykle świeżo i estetycznie także w przedpokoju. Przedpokój to miejsce specyficzne (będące swoistą wizytówką domu), w którym (tak naprawdę) wszystko się zaczyna… (przekraczając próg naszego domu, gość „wita” się z przedpokojem – jest to pierwsze oglądane przez niego pomieszczenie). Warto zatem, ażeby tego typu wnętrze świeciło przykładem. Sufit w przedpokoju możemy uatrakcyjnić, montując w nim oryginalne oświetlenie (na przykład ledowe).

Podwieszany sufit w salonie
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria sufitów podwieszanych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany