Szafa do sypialni

Szafy do sypialni

Sypialnia jest miejscem bardzo intymnym, osobistym, w którym nie tylko odpoczywamy i regenerujemy siły, cztery ściany sypialni to również możność rozkoszowania się jej pięknem, wyjątkowością, nieszablonową aranżacją.
Obok w/w aspektów, istotą jest nadto funkcjonalność tego pomieszczenia. Gdzie najlepiej przechowywać garderobę i inne akcesoria do codziennego użytku? Oczywiście w szafie. Ta, wobec tego, winna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim praktyczna i w miarę przestronna.

Szafy wnękowe z lustrem

Szafa wnękowa do sypialni

Źródło obrazka: http://armadi.com.pl/sites/default/files/Szafa-sypialnia.jpg?1340281258

Ostatnimi czasy, szafy wnękowe na dobre zagościły w naszych mieszkaniach (sporą popularnością cieszą się zwłaszcza szafy z lustrem oraz warianty przesuwane, tj. z drzwiami przesuwanymi).
Szafa to mebel wielu możliwości, przydatny niemal w każdym pomieszczeniu, również w sypialni, szafa pełni kilka ważnych funkcji – istotne właściwości szafy wnękowej:

– funkcjonalność;
– atrakcyjny, nierzadko bardzo oryginalny design;
– możliwość efektownego i efektywnego zagospodarowania przestrzeni;
– możność przechowywania (we wnętrzu szafy przeznaczonej do sypialni) garderoby oraz innych akcesoriów, m.in. sprzętów gospodarstwa domowego (na przykład odkurzaczy), walizek oraz toreb podróżnych, obuwia i innych;
– szereg możliwości aranżacyjnych;
– bogaty wachlarz wzorów i kolorów (na przykład szafa z lustrem);
– wariat „na wymiar”, tj. opcja pozwalająca na indywidualne rozwiązania i projekty;
– stosunkowo duża pojemność.

Szafy w sypialni – przesuwane

Szafy do sypialni (aranżacje):

– wnętrza iście oryginalne/innowacyjne – w sypialniach o charakterze minimalistycznym, nastawionych na współczesne rozwiązania zaleca się stosowanie frontów szklanych (szafy z lustrem) oraz lakierowanych; nowoczesne szafy do sypialni to cała paleta ciekawych rozwiązań (szafy białe, meble udekorowane nietypową grafiką);
– wnętrze typowo eleganckie/tradycyjne – w stylowych, urządzonych z klasą sypialniach, królować winny fronty drewniane/bambusowe bądź rattanowe, przód możemy nadto ozdobić ciekawą, klasyczną fototapetą).

Nowoczesne szafy do sypialni

Szafa do sypialni (materiały do produkcji frontów szaf wnękowych):

– płyty laminowane (wiórowe);
– płyty drewnopodobne (pokrywane fornirem);
– maty skóropodobne;
– maty naturalne;
– szkła;
– lustra.

Szafy do sypialni
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria szaf wnękowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany