Projekt szafy wnękowej

Projekt szafy wnękowej

W chwili obecnej, szafy wnękowe stanowią nieocenione źródło piękna i funkcjonalności. Małe mieszkanka, brak czasu i mnogość spraw na głowie, powodują, że ustawicznie dążymy do udoskonalania życia i przestrzeni mieszkalnej. Taki stan rzeczy (wielość obowiązków, brak wolnej przestrzeni, mała sypialnia, niewielka garderoba) skłania nas do rozlicznych przemyśleń i analiz, sugerując, iż warto stawiać wyłącznie na praktyczne i (jednocześnie) atrakcyjne wizualnie rozwiązania. Nic zatem dziwnego, iż szafy wnękowe coraz częściej goszczą w naszych domach.

Budowa szafy wnękowej

Szafa wnękowa

Źródło obrazka: http://vivameble.pl/uploads/images/szafy/s10.jpg

Szafa wnękowa to opcja idealna do każdego pomieszczenia. Decydując się na taki wariant wykończeniowy, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, m.in. na:

– projekt szafy wnękowej (projekty tradycyjne, nowoczesne, nietypowe, z drzwiami zabudowanymi bądź prześwitującymi); projektowanie szafy wnękowej to proces wymagający doświadczenia, wiedzy oraz dostępu do specjalnego programu (warto zatem wynająć eksperta w tej dziedzinie);
– głębokość szafy wnękowej (najczęściej stosowane wymiary – budowa: wysokość – 250 cm, głębokość – 60 – 65 cm);
– wzory szafy wnękowej (szafa wnękowa to mebel miliona możliwości, dużo w tej materii zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań klienta); ostatnimi czasy, niezwykle popularna stała się szafa wnękowa opatrzona fototapetą.

Projektowanie szafy wnękowej

Pielęgnacja szafy wnękowej (jak dbać o szafę?):

1). Konserwacja wnętrza szafy wnękowej (wnętrze tej klasy mebla wykonywane bywa na ogół z płyty laminowanej bądź forniru, w celu usunięcia nagromadzonego kurzu i pyłu zaleca się stosowanie odpowiednich preparatów do pielęgnacji powierzchni drewnianych).
2). Konserwacja frontu szafy wnękowej (front należy czyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki z domieszką specjalnego środka czyszczącego).

Głębokość szafy wnękowej

Jak zagospodarować szafę wnękową? (Co przechowywać?):

– odzież codzienną;
– zabawki dziecięce;
– bieliznę;
– pościel;
– ręczniki;
– wszelkiego rodzaju dodatki (kapelusze, apaszki i inne);
– walizki i torby podróżne;
– odkurzacze.

Szafy wnękowe projekty
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria szaf wnękowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany