Stojaki na ubrania

Kilka słów odnośnie stojaków na ubrania

Wieszak na ubrania to zbawca małych przestrzeni. Jeśli zaczyna Ci brakować miejsca w szafie (lub całkowicie go brakuje), prawdopodobnie rozważałaś taki stojak, ale sama myśl o tym, jak niechlujnie będzie wyglądał, wystarczy, byś wyrzuciła swoje swetry przez okno, a nie wypróbowała go. Prawdziwie przepełniony wieszak na ubrania w przepełnionym pokoju może, owszem, wymagać nieco ograniczenia Twojej kolekcji, ale tak długo, jak nie próbujesz zmieścić na nim każdej rzeczy, którą posiadasz, istnieje sposób, aby uczynić ten praktyczny wynalazek również piękną ozdobą Twojego pomieszczenia. Poniżej znajduje się kilka rad odnośnie stojaków na ubrania, które możesz wykorzystać w swoim domu, aby polepszyć przechowywanie swojej ukochanej odzieży.

stojaki na ubrania

Przechowuj na nim tylko swoje ulubione ubrania

Tak, to jedna z tych „mniej znaczy więcej” sytuacji – przepełnione stojaki na ubrania nigdy nie będą wyglądać zgrabnie – więc możesz spróbować powiesić na nich tylko swoje ulubione ubrania lub rzeczy, które naprawdę często używasz.

Bądź pewna, że twoje wieszaki do siebie pasują

W ten sposób, nawet jeśli musisz wcisnąć na stojak całą masę wieszaków, będą one miały jednolity wygląd. Zauważ, też że czarny będzie wyglądał dużo bardziej elegancko niż, powiedzmy, beżowy.

Wieszaj ubrania dobrane kolorystyczne do siebie

Inna strategia, która znacznie podnosi walory wizualne takiego stojaka to dobieranie ubrań pod względem kolorów. To nie tylko aspekt wizualny, ale również praktyczny – dzięki temu szybciej znajdziesz to czego szukasz.

Utrzymuj podłogę i ściany wokół stojaka w należytym porządku

Zamiast układać buty pod stojakiem na ubrania lub ustawiać półki nad nim – rozważ usunięcie wszystkich tych innych elementów tego wizualnego bałaganu. Możesz też dla jeszcze bardziej minimalistycznej atmosfery zainstalować długi pręt szafy wzdłuż całej ściany, zamiast po prostu używać stojaka

garderoba4

Dopasuj regały do ścian

W dobie miedzianych rurek i całej industrialnej reszty, bardzo kuszące będzie zbudowanie wieszaka na ubrania z jakiejś błyszczącej rurki tak, aby pasował do industrialnego wnętrza, tylko, że wtedy wieszak wtopi się w tło i nie będzie już ozdobą pokoju. Możesz też pomalować ten, który masz. Jest bardzo wiele opcji wtopienia stojaka w Twoje otoczenie.

Stwórz wokół stojaka zabudowaną szafę

Jeśli nie jesteś w sytuacji wynajmu, ale naprawdę masz bardzo mało przestrzeni do przechowywania ubrań, rozważ zbudowanie systemu szafy wokół stojaka. Twoje ubrania wciąż będą eksponowane, ale przynajmniej ściana będzie wyglądać już docelowo.

Wybór odpowiedniego stojaka na ubrania

Jeśli chcesz zobaczyć różne modele stojaków na ubrania, które możesz wykorzystać zarówno w domu jak i w sklepie z odzieżą (jeśli takowy prowadzisz) to zajrzyj na https://www.abm.com.pl/stojaki-sklepowe.

Stojaki na ubrania
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria szaf wnękowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany