Szafa na wymiar

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar (wnękowe) idealnie wpasowują się w rozmaite stylizacje wnętrz (nadają się do aranżacji pomieszczeń nowoczesnych/minimalistycznych oraz tradycyjnych/rustykalnych/eleganckich/stylowych). To nadto opcja doskonała zarówno dla posiadacza okazałej rezydencji jak również właściciela niewielkiego mieszkanka (szafa na wymiar, dzięki współczesnym rozwiązaniom, może być zamontowana w każdym, nawet najbardziej „kłopotliwym” miejscu, tj. na poddaszu, w pokoju z niskimi skosami, w kuchni, łazience czy innych tego rodzaju wnętrzach).

Szafy na zamówienie

Szafy na wymiar

Źródło obrazka: http://www.mebbel.pl/wp-content/uploads/2013/05/Komplet-szaf-na-wymiar.jpg

Szafy na zamówienie to ciekawa alternatywa dla szaf gotowych (wolnostojących), dostępnych w rozlicznych wariantach i wzorach. Coraz chętniej stawiamy na własne (indywidualne) potrzeby i upodobania, nie bacząc na utarte schematy czy nowinki na rynku (szafy na wymiar to doskonała opcja dla osób idących własnymi ścieżkami, pragnących wyróżniać się z tłumu). Projekty szafy na wymiar tworzone są z pasją i zaangażowaniem, warto zatem zdecydować się na pomoc profesjonalisty.

Szafy na wymiar – cennik

Szafy wnękowe na wymiar – cennik (ceny orientacyjne):

– szafa o szerokości 120 cm – cena: 850.00 zł, 950.00 zł, 770.00 zł, 1085.00 zł, 1150.00 zł (w zależności od budowy wnętrza szafy);
– szafa o szerokości 180 cm – cena: 1040.00 zł, 1090.00 zł, 1110.00 zł, 1240.00 zł, 1330.00 zł (w zależności od budowy wnętrza szafy);
– szafa o szerokości 240 cm – cena: 1099.00 zł, 1150.00 zł, 1280.00 zł, 1399.00 zł, 1490.00 zł (w zależności od budowy wnętrza szafy).

Szafy z grafiką

Na współczesnym rynku znajdziemy wszystko to, czego najbardziej potrzebujemy do codziennego funkcjonowania (a nawet więcej niż to, czego potrzebujemy…). Jeśli marzy ci się oryginalna szafa wnękowa, pomyśl o naprawdę innowacyjnych rozwiązaniach. Szafy z grafiką (ostatnimi czasy) robią oszałamiającą karierę (wybrana przez ciebie grafika może przedstawiać każdy, nawet najbardziej wymyślny motyw, tj. geometryczny, kwiatowy/roślinny bądź taki, który spełnia twoje najśmielsze oczekiwania).
A może fototapeta? Jeżeli tak, wielość wzorów i kolorów przyprawi cię o zawrót głowy (miasto nocą, kwiecista łąka, magiczne góry, romantyczna alejka i wiele, wiele innych, równie inspirujących tematów). Gdy jednak stawiasz na minimalizm połączony z funkcjonalnością, idealnym rozwiązaniem będą białe szafy, nadające się do każdego pomieszczenia.

Szafy na wymiar
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria szaf wnękowych

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany