Szlifierki do gipsu

Czy warto zdecydować się na zakup szlifierki do gipsu?

Szlifowanie powierzchni gipsowych (takich jak: ściany zewnętrzne i wewnętrzne, sufity oraz korytarze) to nie lada wyzwanie. Istotną kwestią do zapamiętania jest zatem fakt, że tylko odpowiednie przygotowanie może przyczynić się do pożądanego efektu końcowego. Pierwszym i najważniejszym krokiem, jaki należy poczynić jest zakupienie szlifierki do gipsu – jedynie w ten sposób można rozpocząć prace remontowe.

CIEKAWOSTKA!

„ŻYRAFA” (STANOWIĄCA ODMIANĘ SZLIFIEREK DO GIPSU) JEST SZCZEGÓLNYM RODZAJEM SZLIFIERKI – SŁUŻY BOWIEM DO OBRABIANIA WYSOKICH ŚCIAN I SUFITÓW – BEZ KONIECZNOŚCI STOSOWANIA DRABINY. „ŻYRAFA” UMIESZCZANA JEST NA DŁUGIM, TELESKOPOWYM WYSIĘGNIKU!

Przy użyciu szlifierki do gipsu można również szlifować powierzchnie drewniane i metalowe, a także – usuwać stare powłoki malarskie.

Ważne zalety szlifierek do gipsu

Źródło obrazka: http://www.festool.com.au/WebRoot/Store/Shops/tooltechnic/5163/76C4/1DFC/8296/29E6/C0A8/DA16/6732/05_dsgagp125_764988_a_03a.jpg

różnorodny asortyment (a w nim: produkty z rozmaitych półek cenowych);
wydajne, precyzyjne i szybkie wygładzanie powierzchni;
szerokie zastosowanie;
dodatkowe akcesoria (m.in. pojemna walizka narzędziowa).

Najważniejsze parametry szlifierek do gipsu

– MOC.
– WAGA.
– PRĘDKOŚĆ OBROTOWA.

Szlifierki do gipsu – ceny

– Szlifierka do gipsu i gładzi – z odciągiem pyłu, wyposażona w 6 papierów ściernych (225 mm), długi przewód zasilający oraz uchwyt szlifierki – cena: 435.00 zł za sztukę.
– Profesjonalna szlifierka do gipsu – do ścian i sufitów („żyrafa”) – cena: 1 569.00 zł za sztukę.

UWAGA,
UWAGA!

Ceny przedstawione w artykule mają charakter poglądowy i w dniu zakupu mogą ulec zmianie.

Znani producenci szlifierek

– Makita,
– Dedra,
– Graphite,
– Pansam.

OPINIE DOTYCZĄCE FIRM SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W PRODUKCJI SZLIFIEREK DO GIPSU (A TAKŻE OPINIE O WYBRANYCH ELEKTRONARZĘDZIACH), ZNAJDĄ PAŃSTWO NA SPECJALNYCH STRONACH INTERNETOWYCH!

Szlifierka do gipsu
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria szlifierek

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany