Talerze na jajka

Talerze na jajka: rozsmakuj się w wybornych przekąskach

Jajka stanowią jedne z najchętniej serwowanych przekąsek; można je podawać bez niczego, faszerowane, a także z majonezem lub w formie bajkowych grzybków/zwierzątek.

Jaja ułożone na półmisku będą wyglądały zwyczajnie – nie serwujmy tego gościom. Zamiast na półmisku, rozmieśćmy je na specjalnie przygotowanym do tego talerzu.

UWAGA!

TALERZE NA JAJA MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ MIĘDZY SOBĄ WIELKOŚCIĄ, KSZTAŁTAMI, GŁĘBOKOŚCIĄ, A TAKŻE MATERIAŁEM, Z JAKIEGO ZOSTAŁY WYKONANE!

Talerze na jajka – jakie kształty mogą przybierać?

talerze na jajka
Źródło obrazka: https://annieglass.com/products/roman-antique-deviled-egg-plates-platters-trays?variant=29205467590

Talerze na jajka to przede wszystkim naczynia w kształcie rozety – z wyżłobionymi wokół otworkami. To one królują na świątecznych stołach. Dodajmy jeszcze, że naczynia wykonane są ze szkła lub porcelany.

Obok talerzy w kształcie rozety, znajdziecie Państwo także naczynia tematyczne, m.in. w kształcie kurki, motyla lub koszyczka z rączką.

Zachęcamy do zakupów!

Na co dzień i… od święta

Talerze na jajka doskonale spełniają swoją rolę w czasie Świąt Wielkanocnych – idealnie komponują się ze świątecznymi dekoracjami. Można na nich ułożyć samodzielnie wykonane pisanki, można także umieścić na środku zajączka, baranka z cukru lub wielką babę wielkanocną.

Życzymy smacznego!

Ceny talerzy na jajka

  • Talerz na 10 jajek (26 x 19 cm), wykonany z bezbarwnego szkła z delikatnymi tłoczeniami – cena za sztukę: 12.90 PLN.
  • Talerz na 12 połówek jaj z eleganckim motywem wielkanocnym (z zajączkiem); kolor: ecru – cena za sztukę: 25.90 PLN.

DOBRZE WIEDZIEĆ: Wszystkie ceny podane w artykule są cenami poglądowymi i nie stanowią oferty w rozumieniu litery prawa.

Talerze na jajka: poznaj producentów niestandardowych talerzy

  • Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC,
  • Chodzież,
  • Maxwell and Williams.
Talerz na jajka
Tagi wpisu:

Wersje językowe

Szukaj w serwisie

Galeria talerzy

Współpraca

polecane blogi

Istnieje możliwość zamówienia artykułu sponsorowanego w naszym serwisie. Po więcej informacji na temat wpisów płatnych oraz linków reklamowych zapraszamy tutaj: Artykuł sponsorowany